Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mikor fog a görényem normálisa...

Mikor fog a görényem normálisan viselkedni?

Figyelt kérdés
A görényem 9 hónapos,fiú,és nagyon eleven,harapdálós...Sehogysem tudom leszoktatni a harapásról.Nem hallgat rám,csak ha éhes...Jövőhéten visszük ivartalanítani,remélem,hogy akkor lefog szokni a harapdálásról és szófogadóbb lesz.Szeretném a szobában szabadon tartani,és vele szeretnék aludni,de még túl eleven,meg mindent jelölget,úgyhogy ez lehetetlen.Nagyon szeretem,és látszik,hogy ő is kötödik hozzám,de még nem hallgat rám.Lehet,hogy ha kicsit idősebb lesz megváltozik a viselkedése?
2009. febr. 24. 18:42
 1/4 anonim válasza:

Görényeddel sokat foglalkozz!Sokat fogdd meg,ha hátán a nyaka alatt fogod nem tud megharapni.

Ha harap,fenyíteni kell.Egy pofon nem árt.Nekem 2van,eleinte sokszor harapott meg,ha játszik még most is vigyázzni kell.

Sok örömöt kívánok!

2009. febr. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
okés:)köszönöm a tanácsodat megfogadom:)
2009. márc. 1. 13:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy görényhez sokszor épp annyi türelem kell,mint egy gyerekhez.rengeteget kell vele foglalkozni ahhoz,hogy ne legyen harapós.A miénk állandóan szabadon van,családtagként kezeljük.Nem olyan mint a kutya,nem parancsolhatsz neki.Szófogadóbb nem lesz,maximum komolyodik egy kicsit.A mi 3 éves görényünk épp olyan játékos,mint picinek volt.Vele aludnod felesleges,ahhoz válassz egy plüssjátékot!Különben is nyugtalan hálótárs lenne!
2009. ápr. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekünk a fülharapás vált be, kiskorában csipkelődzött, de akkoer megfogtam, lefogtam a fejét, és egy pici fülharapás...azóta, egyszer sem harapott meg pedig ivaros hím!
2009. júl. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!