Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináljak hogy a szüleim...

Mit csináljak hogy a szüleim megengedjék hogy legyen egy törpenyuszim?

Figyelt kérdés

Már régebb óta szeretnék egy mini kosorrú törpenyulat de a szüleim nem engedik. Már készítettem róluk ismertetőt küldtem nekik képeket de nem engedték meg. Mit tegyek?

A válaszokat előre is köszi :)



2016. nov. 24. 19:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
osztom az előttem levő igazát :)
2016. nov. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
25%
etológus vagyok. nyilván nem tudom mit beszélek,igazad van.
2016. nov. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Először is akkor kezdj el érvelni szüleidnek,amikor már mindent tudsz a törpenyuszik tartásáról, és felelősségteljes vagy:) Egy nyuszi, vagy akár egy kutya, vagy cica is nagy felelősséggel jár. Ha tényleg úgy gondolod,hogy alkalmas vagy egy nyuszi felnevelésére, és van is rá anyagi hátteretek, mert ugye egy állatra költeni kell, nem is keveset, akkor szerintem mondd el nekik, hogy ezt már jól átgondoltad, te foglalkoznál vele, és takarítanád a ketrecet is, mert ugye az is kizáró ok lehet, hogy büdös mert szokták ezt felhozni szülők ellenérvnek:D
2016. dec. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!