Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsögömnek hosszú szőre...

A hörcsögömnek hosszú szőre van és a fenekén is nagyon hosszú. Le kell vágni vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 30. 20:42
 1/10 anonim válasza:
Hát ha úgy látod hogy zavarja a hörit, akkor javasolom hogy állatorvosnál próbálkozz, mert elég "veszélyes" műveletről beszélünk, nem tudhatod hol a szőr vége, és hol van a hús, és ha házilag próbálod levágni akkor véres tragédiába is fordulhat a dolog. :D
2010. ápr. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy a hörcsögök szoktak nyíratkozni. Azokat sem zavarja amelyek a szabadban élnek. Szal teljesen felesleges ezzel kínozni szegényt, nem véletlenül olyan, amilyen....
2010. ápr. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
egyébként tök jópofa, olyan mintha egy hosszú palástot húzna maga után :D, meg néha eléggé bozontos őfelsége
2010. ápr. 30. 21:52
 4/10 anonim ***** válasza:

a szabadban ilyen nincs. nem is élne, mert ha ki is alakult volna a mutáció, elpusztul, mert nincs aki fésülgesse, telemegy ürülékkel, beköpik a legyek, elfertőződik és vége. fogságban tartott egyedeknél jött elő a mutáció és így már továbbtenyésztették.

Nyugodtan levághatod, mindig keresd meg az ujjaddal a bőr határát és onnan messzebb vágd le a tincset, nem lesz gond sztem, higiénikusabb, de ha nem zavarja akár hagyhatod is. figyelni kell h ne ragadjon bele kaki.

2010. máj. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
és hogyan tudnám levágni? eléggé vadóc, már több hónapja van nálunk de nem akarja megszokni az érintést :S
2010. máj. 11. 21:04
 6/10 anonim válasza:
23%
Hát szerintem vágd le!!!(MÁRMINT A HÖRCSÖGÖT!!!:)
2010. máj. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
anyádat, undorító tajparaszt vagy, nem értem hogy egy szadista állat minek írkál olyan helyre, ahol állatokról van szó és olyan beszélgetnek róla, akik szeretik az állatokat, ha annyira unatkozol menj és d.gj meg egy csajt..., degenerált barom...
2010. máj. 14. 21:35
 8/10 A kérdező kommentje:
de ahogy nézem az elért százalékod is az értelmiszintedről árulkodik, kár is miattad idegesítenem magamat, csak sajnálni tudlak a gyenge felfogásod miatt
2010. máj. 14. 21:36
 9/10 anonim válasza:
Nekem is két fiuhörimnek is van olyan ˛˛palástja" sokat szoktam nevetni rajtuk és én s azon gondolkodom levágjam-e?? :)
2012. jún. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hát nem tudom, én végül is levágtam, de úgy hogy anyukám segített, az enyém nagyon kis harapós, a háza pedig ilyen lehajtható bejárattal rendelkezik, szóval becsalogattuk, és amikor bent volt, gyorsan rácsuktuk, és levágtuk azt a kis szópamacsot, de féltünk, hogy ne legyen benne a farka vagy a lába, úgyhogy csak óvatosan, meg ha végül is nem ragadt bele semmit, akkor szerintem nem olyan fontos, azóta az enyémnek nem is nőtt ott rendesen vissza, mármint még mindig van ott szőr, rendesen, csak nem olyan hosszú mint volt
2012. jún. 11. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!