Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az baj ha túl sok papírt adok...

Az baj ha túl sok papírt adok a hörcsögnek? Csak mert azt hallottam hogy lehet adni neki.

Figyelt kérdés
2016. dec. 3. 07:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

lehet kapni kisállatoknak való papíralmot. azzal akár az egész ketrecet/terráriumot beterítheted.

de elvileg ha papírtörlőt vágsz össze,az is jó, a háza alá fészeknek.

vatta ami tiltólistás

2016. dec. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Hát én csak kartont adok neki és forgácsot, a puha papír beleragadhat a pofazacskójába.
2016. dec. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

2.: ez nem igaz :) 5 éve használom a hörcsögeimnél a papíralmot és a forgácsot (10 hörcsög,mindegyik külön,természetesen,mert nem szabad őket együtt tartani)


Én ezt se Magyar,se Német oldalon nem olvastam még ezt. Ha küldesz egy olyan linket,amelyen ez le van írva,és az oldal 100%-osan leinformálható,én elhiszem

2016. dec. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Nem a papíralomra értettem hanem a papírtörlőre, fénymásolópaírra stb.

2016. dec. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak a zsepi ragadhat be a pofazacsiba ill. a vattafélék (ami nem 100% természetes)ezért ezeket tilos. A kéztörlő más anyagú, mint egy zsepi.. azt szabad. Ahogy a papíralmot, sima papírt meg kartonféléket is. Ezek alapvetően cellulózból készülnek, ami természetes és nem káros anyag.
2016. dec. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2016. dec. 9. 07:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!