Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tudnátok mondani a vadászg...

Angyaltiara kérdése:

Mit tudnátok mondani a vadászgörényről?

Figyelt kérdés

Mennyi az ára egy vadászgörénynek?

Mit eszik?

Hogy kell egy vadászgörényt tartani?

Agresszív állat?


Csak értelmes válaszokra vagyok kíváncsi. Előre is köszönöm.


2016. dec. 3. 20:53
 1/10 anonim ***** válasza:
59%

Hmm beírtam a googleba, hogy vadászgörény, az első 5 link közül 1 wikipedia, 3 "vadászgörény klub" link a tartásáról, és egy háziállat.hu...

Kedves "angyal tiara" nem javaslom háziállat tartását, mert nem rendelkezel elegendő értelemmel hozzá, hogy biztosítsd számára a nyugodt és viszonylag boldog életet.

2016. dec. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%

Egyes nem viccel, az első 5 link googlen arról szól, hogy hogy kell tartani, szaporítani, milyen betegségei lehetnek, mire kell odafigyelni a tartásánál.

Képi bizonyíték:

[link]


De gondolom ezeket mindet elolvasta a kedves kérdező, és úgy véli ő nem süllyed le holmi napszámosokhoz akik ezeket az állatokat tartják, a gyakorikérdéseken biztos többet tudnak róluk, mint a rájuk szakosodott klubban.

2016. dec. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tudom miket dob ki a google. És rendelkezek elegendő értelemmel az állattartáshoz. És nem azért tettem ide ezt a kérdést, hogy kritizáljátok az értelmi szintem hanem, hogy értelmes válaszokat adjatok. És nem arra vagyok kíváncsi, hogy mit ír a google hanem tapasztalatokra. Mert az interneten sok mindent írnak aminek a fele sem igaz ezért olyan emberektől várok válaszokat akiknek van vadászgörény háziállatuk és tudnak tanácsokat adni és segíteni nem pedig kritizálni. Köszi a megértést
2016. dec. 3. 21:15
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Hmm... Érdekes, kérdező ugye felfogod, hogy a magyar vadászgörény klub (aminek nem mellesleg tagja vagyok) linkjeit olyan emberek írták akik ezzel az állattal élnek együtt, gyakran évek óta ? Ha az nem elég tapasztalat neked akkor mit fogadsz el kellő tapasztalatként ?
2016. dec. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ha a tagja vagy akkor válaszolnál normálisan a kérdéseimre nem pedig kritizálsz. Ha csak ezért írtál a kérdésemre akkor köszi nem kérek a tanácsaidból.
2016. dec. 3. 21:21
 6/10 anonim ***** válasza:
39%

Szóval : Ha valaki tagja egy társaságnak akkor köteles válaszolni arról, nem pedig kritizálni egy értelmi fogyatékost, aki nem fogadja el a többévnyi tapasztalatot.

Ez egyre jobb kedves kérdező, még etess minket az értelmes hozzászólásaiddal, ahelyett hogy elolvasnád mit írnak az adott állatot tartók! Ezzel rengeteget elárulsz az értelmi képességeidről, hisztéria meg veszekedés megy, értelmes tájékozódás nem. :)

2016. dec. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
45%

Hadd tegyem hozzá én is amit gondolok.

1. Van tematikus weboldal, pont azért hozták létre a görénytartók hogy kommunikáljanak egymással és összegezzék a tapasztalataikat, tanácsokkal lássák el az új hobbistát. Ezt kellene a kérdezőnek elolvasnia (vagy a háziállat.hu-t persze) ha valóban érdekelné a téma.

2. De nem érdekli. Leszarja a görénytartást, csak akart egy témát amit feldobhat hogy valaki beszéljen hozzá és legyen emberi kommunikáció a szánalmas trollnapjában.

3. Pont ezért rámutatni arra hogy van görénytartók klub weboldal és fórum nem használ, a kérdező leszarja a témát csak beszélgetni akar, hagyjátok békén.

2016. dec. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
26%
Idegbeteg egy valami. Nekem akkor sem kellene ha fizetnének érte.
2016. dec. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Undorító,ha pukiznak elviselhetetlen utánuk a lakás,rosszak a saját kakájukban mászkálnak!!

Ha nem tudsz vele napi 2-3 órán át foglalkozni akkor a mocskok véresre harap stb....

Nekünk a párom hozott haza a 3 gyerek mellé egy nem kölyök görényt !!

Meg sem beszéltük!!Azon gondolkodom mivel tudnám kinyirni,de gondolkodom nagyon erősen mit tegyek vele !!

A napjaimat megkeseríti de nagyon !

A gyerekek előtt imádtam az állatokat de most mióta vannak állatot a közelükben nem tudok megtűrni!!

Már lespréztem parfümmel ,de semmi

Adtam neki antibiotikumot kicsit nyalogadta de még él

Ae


Segítenétek!!😢😢😢😢

2017. febr. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
72%
Elöttem szólónak üzenem... Szerintem vidd be egy állatkereskedésbe és füllentsd azt hogy megszökött mialatt etetted. Így mindenki jól jár. :)
2017. febr. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!