Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egyszer a barátomtól megkaptam...

Egyszer a barátomtól megkaptam 3 hétre a tengerimalacát. De olyan gyorsan rágott, hogy követni nem tudtam. Hogy csinálják, hogy olyan gyorsan rágnak? és miért rágnak gyorsan?

Figyelt kérdés
2016. dec. 21. 21:41
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
ezen töbször is elgondolkoztam, de nem jutottam semmire.
2016. dec. 21. 21:48
 2/13 anonim válasza:
100%
De kis dili😄😄Ez ari kérdés volt 😄
2016. dec. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
ari? sokan mondják hogy ari vagyok. meg hogy cuki kérdéseim vannak. nem tudod a választ?
2016. dec. 21. 21:56
 4/13 anonim ***** válasza:
A rágcsálók és kisemlősök eleve magasabb tempón pörögnek, mint az emberek, így nem csoda ha nem tudtad követni. A szívük is gyorsabban ver, a reakcióidejük és reflexeik is jobbak, az emésztésük is gyorsabb stb. Cserébe rövidebb ideig élnek.
2016. dec. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Koptatnia kell a fogát.
2016. dec. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Gondolom kisebb mozdulat neki a rágás mint nekünk ezért gyorsabban megy.

Amúgy igen, ők úgymond gyorsabban élnek, pl egy patkány pulzusa 250-450 lehet, egy ember ilyen pulzussal rég halott lenne.

2016. dec. 22. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Tényleg

Cuki , de a pofa zacskóba megy amit rág , ott raktározza:)

2016. dec. 22. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 IceFlame ***** válasza:
Igaz kicsik de a szívük gyorsan ver. ez olyan mint ha te sok kávét innál és bepörögnél. és csontjuk arányukhoz elég nagy szóval nehezen tudják eltörni. és figyelj a farkára és bajszára (mert amelyiknek kicsi a farka az úgy viselkedik mint a macska: egyensúlyozik.). és még egy dolog ne vidd magas helyekre, nincs térérzékük.
2016. dec. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Offolok egy kicsit, kérlek, mond meg a barátodnak, hogy a malackák társas lények. Ha boldog életet szeretne neki, szerezzen be egy azonos nemű társat (amennyiben hím, egy fiatalabbat.) Bocsánat a közbeszólásért. A választ már megadták mások.
2016. dec. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a sok választ!
2016. dec. 22. 15:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!