Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Valaki pároztatná lány tengeri...

Valaki pároztatná lány tengerimalacát az én fiú malacommal?

Figyelt kérdés
A fiú malacom 2 éves és egyedül tartom és szeretnám ha legalább öszebarátkozna egy másik malackával.
2010. szept. 18. 13:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
minek??
2010. szept. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
28%
Én pároztatnám, csak nincs malacom. :-)
2010. szept. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekem meg fiú malackám van, de van egy barátnőm akinek 3 kislánya van(:

Ha akarod megkérdezhetem tőle..:D

2010. szept. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Tudod mennyi gond lehet elléskor? Főleg ha az első ellése az anya malacnak? Hogy elég nagy százalékban nem is élik túl az első ellést, ha nincs a közelben szakértő állatorvos? Mit csinálnátok a kicsikkel? Nincs elég eladó/gazdátlan/rossz sorsú tengerimalac? Fajtatiszta a tengerimalacod? Szerintem hagyjátok a tenyésztőkre a tenyésztést, és érezzétek jól magatokat a cocótokkal. :) Ha nagyon szeretnéd, hogy legyen kapcsolata egy másik malaccal, akkor másik fiúval engedd össze semleges területen, vagy ivartalanított cocóval. :)
2010. szept. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Jah, hogy aztán bunyózzon a másik hímmel. Inkább ivartalanítsd, és úgy vegyél mellé egy nőstényt. Apropó. Nálunk is születtek anno malacok és semmi gond nem volt velük. Este még nem babázott le, reggelre meg ott volt a 2 kis csöppség. Szerintem egy kicsit túlliheged ezt a dolgot hogy szakértő orvos kell a szülés levezetéséhez. Tény hogy 1 éves kora után már nem szabad az első fialást forszírozni mert problémák lehetnek. És hogy félreértés ne essék: Nem pártolom az ész nélküli szaporítást, az én fiú malim is herélt és együtt van a 2 lány malaccal.
2010. szept. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A legtöbb fiú malac SEMLEGES területen nem verekszik össze egymással. Nem azt írtam, hogy minden ellésnél baj van, csak hogy viszonylag nagy százalékban.
2010. szept. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%

Képes lesz rá a malackád?

Az enyém kislány: [link]

2010. szept. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem a 2 malackám SEMLEGES TERÜLETEN volt, azaz a nőstények még a közelükben sem voltak! Mégis iszonyat nagy bunyót levágtak, hogy remegett bele a ketrec. Sőt akkor is mikor kieresztettem őket a szobámban. Itt sem voltak lányok a közelben.
2010. szept. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
SEMLEGES terület az a terület, amit egyik állat sem érez a sajátjának.
2010. szept. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek és megfogadom a tanácsokat én már meg beszéltem valakivel h a fiumalacát és az egyémet öszerakjuk egy semleges helyen.
2010. szept. 18. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!