Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Aranyhörcsögnek melyik a...

Aranyhörcsögnek melyik a legjobb fogkoptató?

Figyelt kérdés

Néztem ilyen répa és kukorica alakú fa fogkoptatót, van kőből is stb. Nálatok melyik vált be? :)


Köszönöm



2016. dec. 29. 16:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A boltit általában nem használják.


Van pár dolog ami jó erre a célra:


- szalmából font fogkoptató

- széna

Illetve szeretik rágcsálni a fa tárgyakat is. :)

2016. dec. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Bolti fogkoptató nem kell nekik, nem egészséges és nem is kopik tőle a foguk, csak üzleti fogás.

Egy friss faág, növények és széna sokkal jobban koptatja a fogat és egészséges legalább.

2016. dec. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19%
Mi bolti fogkoptatók adtunk neki. Ilyen vitaminos volt. 2 nap alatt ledarálta, mikor először kapta. Szépen kopott tőle a foga.
2016. dec. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

Utolsó, biztos, hogy nem attól kopott. A fogkoptató leőrölt porból készül. Kutatásokkal bizonyították, hogy baromira nem kopik tőle a foga, mivel szétporhad könnyen.

A növények (zöldségek is, de főleg a fűfélék) viszont igenis koptatják a fogat, ezek a legjobban. Meg a fák.

2016. dec. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én próbálkoztam több fajta boltival, de vagy nem használta, vagy 1 nap alatt eltüntette az egészet. Nem igazán váltak be,úgyhogy az összes berendezését kicseréltem fából készültre. Azóta azokat rágja ha kell neki. Szerintem sokkal természetesebb,ki tudja mi van a boltiakban..

A répa és a kukorica alakú,amit írsz,az fogyott el nálunk 1 nap alatt..Nagyon puha,kb körömmel is benyomható.Ne adj neki olyat szerintem, már én is megbántam,hogy ilyen szemetet raktam be neki anno.

2016. dec. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
De szedhetsz neki amúgy te is ágakat,amiket kisebbre összevágsz és beteszed neki.
2016. dec. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) Akkor gyűjtők faágat és veszek valami fa játékot is. Valamelyik csak tetszeni fog neki. ;)
2016. dec. 29. 19:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Szalma, széna, faág. Én nem mertem a kertből hozni faágat, mert nem tudom, melyik mérgező vagy koszos. De lehet kapni az állatosnál eleve kis farudakat (van, amelyik még vitaminnal is van töltve).
2017. jan. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!