Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi a baja a nyuszinknak?...

Mi a baja a nyuszinknak? Mindjárt sírok! Nyuszit tartók?!

Figyelt kérdés
Nagyon kezes volt a nyuszink, még ölbe is vettük néha! DE! 2 napja 3 napra kitettük a folyosóra a szobánkból, hogy ne legyen velünk egy légtérben, mert torokgyulladásos beteg voltam, nehogy véletlenül is beteg legyen. ÉS azóta nagyon fél!!! Alig jön ki enni a házából, és meg sem lehet simogatni, mi lelete??? Fél? Beteg? Valamelyik családtagom bántotta? Nem hiszem... A folyosó nem húzatos/túl hideg/túl meleg. Megijedt valamitől? Lehet ez? Köszi!
2010. máj. 3. 19:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Akár lehet is, valószínű hogy valami megijesztette a nyuszik könnyen ijednek. arra figyelj oda hogy sűrűn dobbangat-e, akkor tuti fél. próbálj kedveskedni neki, menj oda nyújts neki kézből répát almát, vagy amit nagyon szeret, simogasd sokat, dédelgesd, szerintem nem lesz semmi probléma. Azért most fokozatosan figyelj rá hogy nem produkál-e tüneteket. ha keveset eszik, nem olyanok a bocgyók amilyene4k szoktak lenni vidd orvoshoz. És figyeld meg hogy tényleg fél, vagy kedvtelen és azrét nem jön ki! ha kedvtelenül ücsörög és semmit nem csinál inkább vidd el dokihoz nehogy baj legyen.
2010. máj. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Inkább félősnek tűnik, mint kedvtelennek. Régen, ha kinyitottuk az ajtót, már "várt" a háza előtt, most meg beszalad, és ki se jön 1 óra hosszáig. :( Nagyon furcsállom, mert nem volt se kiabálás, se ajtócsapkodás. A lépcsőházból beszűrődő hangoktól megilyedhetett? Vagy (ne nézzetek hülyének) a teljesen sötéttől? Jah, és köszönjük a választ!!
2010. máj. 3. 19:21
 3/23 anonim ***** válasza:
12%

"Mindjárt sírok"-már bocs,de hány éves vagy???xD

16/CS

2010. máj. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
0%

Egy szót mondok:SZÁNALMAS jujj mindjárt sírok,mert 7 éves vagyok :'((((


17emoboy

2010. máj. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
23/L és házas. És nem hazudok, miért tenném. De szerintem az írásból is lejön. Szeretem az állatokat, velük foglalkozok az egyetemen. De szerintem nem ez volt a kérdés.
2010. máj. 3. 20:05
 6/23 A kérdező kommentje:
És igen "sírok", mert nem szeretem, ha szenvednek az állatok. Pláne az enyém, mert már 4 éves, olyan nekem, mint másnak a kutya.
2010. máj. 3. 20:07
 7/23 anonim ***** válasza:
0%
Az írásból lejön,de akkor is az miért kellet a kérdésbe,hogy "mindjárt sírok",23 éves nő vagy ezekszerint és nem kislány,de akkor úgy is fogalmazd meg a kérdéseidet mint egy érett,talpra esett nő!
2010. máj. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Sosem lehet tudni lehet a sötéttől is, de nem hiszem. Viszont ők nagyon érzékenyek. sokszor van olyan hogy az én nyuszim is dobogtat, látszik hogy meg van rémülve és hiába keresem nem látom az okot. Valószínű csak ez a baj. barátkozz vele újra össze, cslaogasd finomságokkal ahogy már írtam. szerintem pár nap és rendbejön.
2010. máj. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Elnézést, de van itt olyan, aki eléggé nekem támadt. :(


Nagyon köszönöm a hasznos válaszokat! :)

2010. máj. 3. 20:35
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a helyváltoztatás miatt borult ki. Lassan visszafog szelídülni. Ha eszik rendesen, iszik és bogyózik is, és nem csak gubbaszt akkor rendben lesz semmi baja. Most türelmesnek kel lenni,hogy visszaszelídítsétek. Esetleg a szagoktól is bepánikolhatott, nálunk az égett szagtól kap szívrohamot, de az nem tart olyan sokáig. De lehet, hogy csak egyszerűen hisztis, és duzzog amiért kitettétek a szűrét a szobából. Én is sírtam már miatta, amikor az ivartalaníttatás után csúnyán gyógyult a sebe, akkor rossz volt nézni, hogy szenved szegény.
2010. máj. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!