Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol tudnék új gazdit találni...

Hol tudnék új gazdit találni a nyuszinknak gyorsan?

Figyelt kérdés

Van egy fehér, nőstény, fél éves házinyúlunk.Husvétra kapta a gyerek és pár hétre rá kiderült allergiás a szőrére.Azóta is próbálok új gazdit keresni neki a neten,de senki nem érdeklődik.Tudtok valami jó újságot, vagy web oldalt, az expresszen kívűl amiben meghírdethetném,olcsón?

Amúgy a nyuszit ingyen adom!Komplett felszereléssel együtt pénzért.Vissza vihetnénk a régi gazdijához is, de ott biztosan előbb vagy utóbb levágnák.Ez a legvégső megoldás lenne.


2009. szept. 29. 09:40
 1/8 Winner of Royal Hill ***** válasza:
61%

Ne haragudj, de a házinyúl nem lakásba dajkálásra van kitalálva, hanem arra hogy megegyék.

Dajkálni a sokkal drágább törpenyulak vannak.

Egy házinyúl 6-8 kilósra,vagy akár nagyobbra is megnőhet,nem lakásba való.

Szerintem fogadd el ezt és add vissza a régi tulajdonosának.Üdv. Valaki aki már nem nyulazik

2009. szept. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%

hozzáállás kérdése. kínában a kutyát eszik meg.

Emberfüggő melyik állatot tartja kedvencnek.


Nohde a kérdéshez: tényleg érezd magad lecseszve kérdező. Ugyanis a leghülyébb gondolkodássor amikor az ember a kölyöknek húsvétra nyulat vesz. Tipikus. A legtöbb nyúl aztán az utcán végzi vagy máshol.


Ha másképp nem megy, akkor add be egy menhelyre. Esetleg menj be az Örs vezér terére az Árkád üzletházba. Ott a legalsó szinten az InterSpar előtt van egy állatkereskedés, hátha ott befogadják és el tudják adni egy felelősségteljes embernek.

2009. szept. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kedves második válaszoló! Nem én vettem a nyulat a gyereknek!!!Vidéki ismerősök beállítottak a pár hetes nyuszibabával! Persze a gyerekeim rögtön könyörgőre fogták a dolgot, hogy tartsuk meg!Ha nem lenne allergiás rá a nagyobbik gyerek, élete végéig istápolnám mert nagyon kedves nyuszi!!!Csak sajna ez van! A gyerekem egészsége fontosabb! Nem vagyok felelőtlen gazdi!Ha az lennék már rég kitettem volna valahol az utcán!

Elöbb kérdezz, mielött ítélsz!!!

2009. szept. 29. 10:20
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mielőtt lecseszitek a kérdezőt, nem hiszem, hogy megunták és azért válnának meg a nyuszitól, hiszen írta, hogy a gyerek allergiája miatt kénytelenek megválni a kedvenctől, valószínűleg nem tudták előre ezt az allergiát, hanem jöttek szépen a tünetek, és ha nem lenne ez a gond, akkor megtartanák a nyuszit.


Kérdező, a Vaterán is próbálkozhatsz, igaz, az aukciós oldal, de hátha. Elég sokan látogatják. Illetve nem tudom, ez mondjuk lehet, hogy nem kivitelezhető, de nagyapám nagyon szereti a nyulakat, régen sokat tartott, falun laknak, szóval hely is volt mindig, de nem tudom, ők most bevállalnák-e. Utánaérdeklődök, hátha lenne valaki.

2009. szept. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek!

Kedves elöző válaszoló! Köszönöm hogy megérdeklődöd!

2009. okt. 1. 20:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Jaj,én annyira de annyira elvinném!Gondolkodok,hátha tudnánk valahova rakni.De addig körbekérdezek hátha kell valakinek.Addig szerintem tartsátok külön helyiségben a nyuszit,talán ha nem érintkezik a gyerek vele,nem olyan vészes.Csak ne tegyétek ki az utcára kérlek végső esetbe sem,biztos kell valakinek egy nyuszi.De ti se adjátok oda olyannak aki gyerekhez akarja vinni.Úgyis az a vége hogy megunják(legtöbb esetben!)
2009. okt. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Tegnap telefonon érdeklődött egy idősebb hölgy a nyuszinkról.Tenyésztésre kellene neki.Vidékről jönnének érte.Remélem jó helye lesz náluk.

Semmikép nem tettem volna vagy tenném ki az utcára!!!

Köszönöm mégegyszer a segítséget!

2009. okt. 3. 08:00
 8/8 anonim ***** válasza:
add be az állatkertbe,majd egy piton megeszi
2009. nov. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!