Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kínai (csíkos) törpehörcsögöt...

Kínai (csíkos) törpehörcsögöt Miskolcon avagy környékén hol lehet vásárolni?

Figyelt kérdés
Budapesten az Árkádban találtam, de az már nagyon messze lenne (tömegközlekedéssel) környéken megoldható lenne autóval haza hozni :)

2017. jan. 6. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon nincs tenyésztő csak rosszakró szaporító akit te is láttál. Nincs értelme támogatni őket
2017. jan. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor ezért nem találtam :( meg is magyarázza akkor a dolgokat... köszi a választ! :)
2017. jan. 6. 15:00
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit :) Még annyit ha tényleg szeretnél, meg nézheted, van-e a környező országokban. Bár ez rendkívül macerás lenne....
2017. jan. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pár évvel ezelőtt volt egy aranyhörcsögöm, nagyon szerettem 3,5 éves koráig élt. Szívesen vennék még egyet, de a ketrec hiába nagy, eléggé sok minden van benne és neki már túl soknak tűnhet. (karácsonyra kaptam, előző ugyanis műanyag terrárium volt, de idővel csak elkopott. Szerencsére ez a ketrec teljesen hörcsög barát: nincsenek olyan illesztései, ahova beakadhatna a lába, szélesek a létrák, alagutakat először lezárom, hogy wc-re és kézhez szokjon, stb.) Emiatt gondolkozom törpehörcsögökön és amiket olvastam az lenne az "ideál" már ha lehet ilyet mondani. :D Maradok a Dzsungáriaiaknál (úristen, remélem jól írtam xD)
2017. jan. 6. 15:18
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Jól írtad :"D
2017. jan. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!