Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A mókusok szoktak pukizni?

A mókusok szoktak pukizni?

Figyelt kérdés
Csíkos mókusom fél órán belül a másodikat rotyogtatja el, mondjuk megevett ma egy jó nagy adag banánt..
2017. jan. 26. 00:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen. Finom mogyoró illatút.
2017. jan. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Kedves Kérdező :) Ha tudod a vàlaszt,miért kérdezed? :) Mivel tapasztaltad is :).Vagy talán azért,mert abban bízol a Te Mókusod világszenzáció,netalán ő Alvin ? :D


Sőt...1995ben autószerelő tanuló voltam,és egy maszeknál voltam gyakorlaton.A "mester" hàzon kívül volt.Közben gyülekeztek a várakozó ügyfelek a műhelyben,tiszta rálátással az udvarra.A szerelőnek volt egy kutyája.Egyszer csak átszökött egy szomszéd kutya,és elkezdtek du-g-ni ::)).Az ügyfelek meg csendben szemlélték.Nem tudtam hogy röhögjek vagy sírjak :D A hím a közösülés vége felé kihúzta.. és a jobb hátsó làbàval élénk nagy ívű lendületes kaparó mozdulatokat tett...aztán mintha viràgpermetezővel locsolgatott volna odalentről ...a várakozó ügyfelek kezéből màr csak a popcorn hiányzott...kínos volt a csend...ha eszembe jut,ma is könnyesre röhögöm a szemem ezen...elcseszett egy helyen voltam tanuló :))

Ez igaztörténet volt,csak azért írtam le,az állatok,ilyet is tudnak.

De azért mondjuk egy poliptól ez morbid lenne...de ha elfárad egy keze...::)))

2017. jan. 26. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!