Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpehörcsögnek főtt natúr...

Törpehörcsögnek főtt natúr csirkemellet lehet adni vagy milyen húst szoktak lisztkukac helyett? Céklát ehet (friss, nyers nem befőtt)?

Figyelt kérdés
2015. szept. 26. 10:25
 1/5 anonim válasza:

Szia!

En korulbelul 6 evig foglalkoztam a tenyesztesukkel. Nem ehetnek csirke hust, ceklaval nem kacerkodtam soha.

Ha van a hazban légy azt nyugodtan oda adhatod nekik en annak idejen mas hust nem adtam, max neha tucskot vagy liszt kukacot. Adj nekik lédús zoldsegeket es gyumiket, meg egy kis kupak vagy talka vizet is. Ajanlom a szolot, repat,almat,kortet,salata leveleket(nem kaposztat!!!) Nagy ritkan adhatsz nekik egy kis narancsot de arrol huzd Le a boret es csak a rostos reszt add oda. Olyan magkevereket vegyel nekik amiben vissonylag nagy magok vanna, hogy tudjanak mit ragcsalni. A madar eledel nem Jo nekik!

Ha van meg kerdesed szaporitsrol vagy barmi hasonlorol irj privit!

18/L

2015. szept. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A szaporítás és a tenyésztés rohadtul nem ugyanaz, első...

9 éve foglalkozok dzsungikkal, tenyésztőkkel is tartom a kapcsolatot. Ehet főtt csirkehúst, de fehérje gyanánt kaphat trapista sajtot, főtt tojásfehérjét, lisztkukacot, hangyatojást is.

2015. szept. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A légy rengeteg betegséget terjeszt, kérdező azt nehogy adj neki! Tücsköt se kapjon! Amiket az előbb írtam, azt kaphat fehérjének.

És ne kupakba tedd a vizet, hanem vegyél golyós önitatót. A kupakból kiborítja, és nagyon könnyen megfázik.

Az első elég sok hülyeséget írt...

Céklát elméletileg kaphat, de én még sosem adtam. Dinnye, barack, alma (magja mérgező!), paradicsom, paprika, uborka, szőlő (magját ennek is vedd ki) mehet.

2015. szept. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát nem is szándékoztam neki adni legyet amikor lehet hogy az előtte a kutyakakin rohangált...
2015. szept. 27. 13:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, pont azért mondom. Nem is értem, hogy lehet ennyi esze valakinek.

Magkeveréket heti egyszer kapjon. Elég egy kis kupac. Gyümi és zöli mehet reggel és este is. Lehetőleg mindig mást kapjon, ne ugyanabból a fajtából egyen három napig. Ahogy az embereknél, úgy az állatoknál is fontos a változatosság. Fehérjét pedig heti 2-3 alkalommal pár falatot. Én pl lisztkukacot heti 3x adok a hörinek.

2015. szept. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!