Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpenyuszimnak milyen szemcse...

Törpenyuszimnak milyen szemcsepp a jobb?

Figyelt kérdés
Tobrex, Tobradex, Kammilás borogatás?
2017. febr. 4. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Kérdezd meg az állatorvosotokat, ő a legkompetensebb a témában, hiszen az sem mindegy mire kéne... :)
2017. febr. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Még nem jutsz el a dokihoz kamillás borogatás! ártani ugy sem árt...!
2017. febr. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A kamillás letörlés szárítja a szemet, ami így kedvez a fertőzéseknek. Másrészt ha filteres tea, ha szálas, biztos kerül a szemébe nagyon pici kamilla-darab, ami szintén irritálni fogja, ezért begyullad.


A Tobrex és a Tobradex nem ugyanarra való. Te nem vagy orvos, mi sem, másrészt a nyuszid szemét sem látjuk, ezért tök butaság volt itt feltenni ezt a kérdést.


Vidd el nyuszihoz értő orvoshoz, mielőtt nagyobb baj lenne a szemével.

2017. febr. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kamillát próbáltam már de teljesen összeragad a szőre a szeme körül. Könnyezik folyamatosan de ma jobban megnéztem neki a szemét és a szőr ami a szeme körül van az lóg bele a szemébe. Szerintem ez okozta neki a könnyezést. Nagyjából kiszedtem a szeméből. Remélem jobban lesz. De dokihoz is elviszem vele addig nem csepegtetek neki semmit.
2017. febr. 5. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!