Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mongol futó egeret tartsak...

Mongol futó egeret tartsak vagy Japán táncoló egeret?

Figyelt kérdés
2017. febr. 20. 09:41
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
65%
Ha nem tudsz egyértelműen dönteni, ne tarts semmit inkább.
2017. febr. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
46%
Most komolyan mi mondjuk meg? Főleg, hogy ilyen marha sok információ áll rendelkezésünkre?
2017. febr. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Mongol futóegér: [link]

Japán táncoló egér: [link]

2017. febr. 20. 13:40
 4/26 A kérdező kommentje:
Emberek!Nyugodtság van!Gondoltam nem kell fajta ismertetést tartani 2 olyan égérről amiket az emberek legyakraban tartanak akinek egy pici fogalma is van a rágcsálókról attól várok választ!Köszönöm!
2017. febr. 20. 13:44
 5/26 anonim ***** válasza:
28%
Nem az egérről kell információ, te nagyokos, hanem, hogy miért nem tudsz dönteni? Mi tetszik az egyikben, mi a másikban, mi nem tetszik bennük, milyenek a tartási körülmények?
2017. febr. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Rendben de ha megkérhetlek ne ítélj el ezmiatt mert félreértettelek mondom hogy mi tetszik az egyikben mi a másikban az akvárium amiben lennének az 90x80x80 as méretű

Japán Táncoló egér:Pici foltos és ez ragadott meg benne és ugye mindkettőt párban kell tartani lehetne még mondjuk akár öt egér is és a többit eladnánk meg ugye nem jó az egyensúly érzékük sem és ezmiatt pörögnek (elvileg) ez is nagyon bejön ....

Mongol futóegér:Nagyon sok színváltozata van és van rengeteg gyönyörű színű belőle ami nagyon megragadott utána néztem és tökéletes lenne kettőnek ez az akváriumméret és azt olvastam róluk hogy nem igényelnek sok rendkívűl szocializált míg a Japán egerek nem annyira ez is tetszik szóval nekem 2-2 az állás de lehet hohy neked valamelyik szinpatikusabb és természetesen akkor az lesz!

2017. febr. 20. 14:02
 7/26 anonim ***** válasza:
2017. febr. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Amikor azt küldtem külföldön voltam és gondoltam hazafele hozom el őket amennyiben HASZNOS válaszokat kapok mindegy és megkértem a szüleimet hogy mérjék le ők ezt mértek ma utaztam haza és én is lemértem szüleim elég öregek és ráadásul a mérő sem volt fiatalabb nálam és így lett ennyi..elárulnám hogymég mielőtt le 8 éveseznél hogy 25 éves lány vagyok aki barátnője temetésére ment...
2017. febr. 20. 15:12
 9/26 A kérdező kommentje:
Ha megkérhetlek ne válaszolj majd megkérdezek egy tapasztaltabb embert...
2017. febr. 20. 15:14
 10/26 anonim ***** válasza:
74%
Ja, hát akkor semmilyet. A mostaniakat is add oda valakinek, aki törődik is velük.
2017. febr. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!