Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyuszi bélleállás Bio Lapis?

Nyuszi bélleállás Bio Lapis?

Figyelt kérdés

Sziasztok

A (házi) nyuszimat antibiotikummal kezelik újra és mellé probiotikumként Bio Lapist adott az orvos, viszont a fél évvel ezelőtti szintén antibiotikumos kúránál is Bio Lapist adott az orvos és már akkor is megfigyeltem, hogy amint elkezd fogyasztani a probiotikumos vízből elkezd egyre kevesebbet bogyózni, kedve ugyan olyan, enni is eszik rendesen viszont most megint ugyan az van és kipróbáltam, ha sima vizet rakok elé azt megissza viszont, ha ebből a probiotikumosból akk 1 kortyot sem. Mintha jelezné, hogy neki az nem jó.

Utána olvastam és alapból a leírásában az szerepel, hogy hasmenésre és az ebből adódó dehidratáció kivédésére, kezelésére szolgál. Elképzelhető az, hogy ebben a probiotikumban van ,hasfogó'? És ettől kezd kevesebb lenni mindig a bogyesza? Olvastam, hogy írták, ha nem hasmenés a probléma, hanem szimplán csak a gyomor-bélrendszeri problémákat akarjuk elkerülni, akkor jobb választás a Gastroferm M Vit.

Köszönöm a segítséget!


2017. febr. 23. 19:15
 1/1 A kérdező kommentje:
Egyébként azt hozzátenném, hogy nem az íze miatt, mert 3 napja kapja. Sőt, még az első kúránál, mikor fecskendőből kapta alig bírtam elvenni tőle a fecskendőt, annyira ízlik neki. Mindig pár napra rá kezdi megutálni.
2017. febr. 23. 19:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!