Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi baja lehet a nyuszimnak?

Mi baja lehet a nyuszimnak?

Figyelt kérdés

3 honapos kisfiu nyuszim nem engedi napok ota, hogy felvegyem pedig eddig ezzel sosem volt gond. Ettol fuggetlenul jon oda, bujik.

A masik kerdesem az lenne, hogy az egyik fule log egy hete viszont a masik meg mindig nem. Normalis ez a dolog? Lefog meg neki menni a masik is?



2017. márc. 1. 19:46
 1/8 anonim válasza:
A nyúl az azért nem macska, nekem mindegyik rugdalt, amikor fel akartam venni. Biztos azért, mert nő fel, és már nem szorul annyira a gondoskodásra.
2017. márc. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagyon érzékeny a gyomruk, arra tippelek hogy nem jó kaját kapott. Az enyémnek akkor áll az egyik füle amikor halgatózik. Tudja mikor van szó róla.
2017. márc. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A füle csak a 6. hét táján kezd el lógni. Maga a fül lógása a fülben lévő porc gyengeségétől függ. Nem tudom, lehet ez még változhat a nyuszidnál. Ha nem engedi, hogy felvedd az lehet attól is, hogy rosszul fogod, érzékenyek a hasukra. Az enyém most 1 éves. Jön utánam, nagyon bújos és fel tudom venni, ölben is elvan.

Amikor fel akarod venni akkor elfut? Vagy fél? Valami oka biztos van, hogy megváltozott.

2017. márc. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Most még gyorsan utánanéztem és ezt találtam:

"Léteznek olyanok is, melyek csak az egyik fülüket lógatják. Ezek az állatok is egészségesek csak küllemi szempontból nem felelnek meg a standardnak. De szerintem nem ez a lényeg és biztos, hogy ha így marad ezért nem fogod kevésbé szeretni. :-)

2017. márc. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszaitokat :)

Mindenhogy nagyon szeretem, akarmilyen fulecskeje is lesz a vegen:)

Neha elakar szaladni mikor megprobalom felvenni, nemhiszem hogy rosszul fognam meg mert eddig sosem volt neki problema az hogy tartsam a kezemben, meg a hatara is tudtam forditani es ugyis elvolt egy ideig :)

Ha sikerul megfognom akkor neha kapalozik, neha nyugodt marad

2017. márc. 1. 22:16
 6/8 A kérdező kommentje:
A masodik valaszolonak: nekem a jobb fule allandoan log a bal pedig all, nem csak akkor amikor hallgatozik :D
2017. márc. 1. 22:19
 7/8 anonim ***** válasza:

Hármas vagyok. Ne fektesd a hátára még akkor sem,

ha nyugton marad így, szinte hipnotizálva. Ez egy stressz válasz és nem túl kellemes testhelyzet a nyúlnak. :(

Ha nem érte semmi rossz élmény (elég érzékenyek a nyuszikák) akkor én a helyedben egy ideig nem próbálnám felvenni hanem simogatni, játszani vele mikor odajön. Írtad, hogy bújik stb.

De a nyulak sem egyformák lehet, hogy ő már valamiért nem szereti már, sok nyuszi bújos de ölben nem szeret lenni.

2017. márc. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megfogadom a tanacsodat! Koszonom! :)
2017. márc. 3. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!