Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsög ehet banánt?

A hörcsög ehet banánt?

Figyelt kérdés

2017. márc. 14. 14:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Persze, szívesen segítek.

A Multifit jó márka, az a magkeverék jó neki. Úgy kapjon belőle, hogy mindig legyen előtte. Én 2-3 naponta szoktam szórni pár teáskanálnyit, és figyelem, mennyire fogy. Zöldséget naponta egyszer kell (én egy ujjnyi vastagot szoktam vágni kB és reggel és este is adok). Fehérjét pedig úgy kell adni, ahogy feljebb írtam. :)


[link]


Ezen az oldalon nagyon szépen le van írva, miből mikor mennyit szabad adni, és mire érdemes figyelni.


Ezek utam viszont tényleg ajánlom a Hörcsög imádók nevű Facebook csoportot, ott még részletesebb tájékoztatást tudok neked adni (képeket itt nem lehet rendesen mutatni).


A helye milyen? Minimum 60*40 cm alapterület kellene. De ebben is egyszerűbb lenne Facebookon keresztül segíteni, mert fél perc alatt küldök 15 képet, és egyszerűbb megnézni. :)

2017. márc. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
szerintem annyi bőven meg van :)
2017. márc. 15. 13:35
 13/13 A kérdező kommentje:
ksözönöm köszönöm nagyon szépen <333 msot eszik paradicsomot és paprikát most ébredt fel kicsit nyalogatja de eszi!!!!!!!
2017. márc. 16. 11:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!