Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit lehet tenni, az ellen,...

Mit lehet tenni, az ellen, hogy ne legyen büdös a vadászgörény, és hogy ne eressze ki a bűzmirigyét?

Figyelt kérdés
2008. okt. 12. 17:36
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
Műtéti úton el kell távolítani a bűzmirigyét!
2008. okt. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sajnos aszt nem szertném.Bisztosan drága is .Esetleg mást csak azért hogy ne legyen büdös ne tudsz?
2008. okt. 13. 15:30
 3/9 anonim ***** válasza:
19%

Első válaszoló vagyok. Sajnos más lehetőséget nem tudok. Ők ilyen állatok, de ezt tudnod kellett volna, amikor megvetted, vagy legalábbis az eladó mondhatta volna...nah de vannak ilyen szólások is, hogy :"büdös vagy, mint egy görény"...

Én csak ezt az egy módszert tudom, nem hiszem, hogy túl drága lenne! És a szellőztetéssel sem fog megoldódni a probléma, mert ez a szag eléggé beivódik a lakásba!!

bagatel

2008. okt. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
87%

Szia

Nem szabad eltávolítani a bűzmirigyét, azt ne tedd. Ha lány görid van és nem szeretnéd pároztatni ivartalanítsd majd ki utána nem lesz olyan büdi. Fiúk többet eresztik ki a bűzmirigyüket hozzájuk annyira nem értek, mert nekem lány görim van. Egyáltalán nem büdösebbek a görények a többi állatnál, szóval ez a mondás, hogy büdös, mint a görény alaptalan. Nagyon sokan kifejezetten szeretik az illatukat... A büzzentését 5-10 perc alatt simán ki lehet szellőztetni egyébként a szobából, és ha ő maga is alapból büdös, lehet, hogy változtatni kéne az ételét amit kap. Az én görim is büdös volt mikor megvettük, mert táppal etették előtte, azóta nyers husit eszik és nem büdös.

Egyébként google-be biztosan találsz hasznom infókat, mi is onnan keresgéltünk, mikor megvettük a görinket.

2008. okt. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a vadászgörény alapból nem büdös!:@ha minden nap kitakaritod a ketrecet és a végterméket az alomtálból akkor nem lessz "szagos"!mosni kell a "cuccait". és téll. nemlessz büdös. :D
2009. márc. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

de! a fiú görinek igen is van szaga, ha eléri az ivaros kort, de ivartalanítással ezt is ki lehet eszközölni!!!

(tapasztalat)

2009. júl. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
XD
2009. dec. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Első válaszoló!

A bűzmirigyet nem szabad eltávolítani,és ha megteszed akkor is büdös lesz!

De amúgy megoldásnak azt látom hogy takarítsd sokat!

Meg esetleg a táplálékát lehetne picit korrigálni,mert sokszor abban van a hiba.

2013. aug. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért vettél vadászgörényt ha tudtad(mert csak tudtad) hogy nem lesz kellemes a szaga? Ez ellen semmit nem lehet tenni.
2014. júl. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!