Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Most mit csináljak, hogy...

Most mit csináljak, hogy megérje a reggelt?

Figyelt kérdés

A tengerimalacomnak hasmenése van, és olyan, mintha már haldokolna. Reggel még nem volt semmi baja.

Mit adjak neki, hogy megérje a holnapot, és elvihessem az állatorvoshoz?


2010. máj. 11. 23:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
Ha van otthon valami multivitamin, törd le az 1/8-át és keverd el langyos vízben, hátha iszik belőle, ártani biztos nem fog! Lehet, hogy nem lesz semmi baja éjszaka, valami avas magtól is lehet hasmenése, vagy ha szabadon mászkált, lehet, hogy megevett valamit, ami elrontotta a hasát. Mindenesetre a hasmenés jó jel, azt jelenti hogy kiürül belőle ami "megmérgezte". Ne izgulj!
2010. máj. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
58%

[link]


ezen az oldalon minden ott van. sok sikert:)

2010. máj. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, még annyit akartam írni, hogy ha nincs multivitamin, egy melegvizes gézdarabbal, vagy valami kis ronggyal simogasd a hasát, hátha jobban lesz tőle.
2010. máj. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Sajnálnám, ha elpusztulna, mert nálam született.

Ősszel lenne 3 éves.

2010. máj. 11. 23:27
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elszomorítani, de az én malim is így járt, 2 nap alatt elpusztult. :(


Próbálj egy fél széntablettát adni neki répapürébe beletörve.


Majd írj, hogy mi van.

2010. máj. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nincs itthon széntabletta.

Külön akartam tenni a másiktól, de az sírt utána.

Azért ha megmarad, érdemes lesz elvinni az orvoshoz, vagy ő sem tud rajta segíteni?

2010. máj. 12. 00:21
 7/14 anonim válasza:
55%

Szia!

Nem baj, ha sír a másik utána, jobb ha külön van!!!

Ha esetleg nem valami "rosszat" evett, akkor ne hogy elkapja a másik is.

Ha megéri a reggelt(nagyon remélem én is) akkor vidd el szerintem dokihoz, Te is megnyugszol és ha valami baci akkor tudja mit kell tenni.Inkább vidd feleslegesen, mint hogy utána gyötörd magad, mert nem vitted el!Szerintem!

2010. máj. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem adtál neki semmi puffasztó ételt? Attól is lehet beteg.
2010. máj. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Ugye megírod mi a helyzet???
2010. máj. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az én tengerimalacom is így járt, sajnos elpusztult.:( Nővéremnek is ugyan így járt a malackája, ők vitték állatorvoshoz, de sajnos nem tudott segíteni már rajta. Azt mondta kiszáradt, itatni kell erőszakkal is. mert magától biztos nem fog. Próbáld itatni mindenképp! pl.: üres orrcseppes üvgből

Szoritok!

2010. máj. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!