Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hány éves a törpenyulam?

Hány éves a törpenyulam?

Figyelt kérdés

Már 1 hete , hogy találtam egy (mint kiderült holland törpenyulat) nyulat.

Otthon gondozom , kertesházba lakok tehát kint a kertben él ami jó nagy .

Orvoshoz még nem akarom elvinni , hisz meglehet , hogy valaki keresi .

Azt akarom kérdezni , hogy honnan tudom mg h hány éves ?

Van valami külső jellemző az évekre ??



2017. márc. 28. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Bocs az OFFért.


"Orvoshoz még nem akarom vinni, hisz meglehet, hogy valaki keresi."


Neked milyen lenne, ha pl. elszökne a kutyád, és nem adnák vissza?

2017. márc. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hol találtad én nem szoktam az utcán szaladgáló holland törpenyulakat látni nem olcsók.amugy 2 nyuszis gazdi vagyok de feltétlenül vid el orvoshoz és honann tudtad meg hogy holland törpenyúl?Nem lehet hogy egy sima vadnyúl?De ha bizti vagy benne hogy holland akkor vid el orvoshoz és rakd ki netre meg a környéken kérdezgesd meg hogy nem hiányzi-e valakinek.és ha meg tartod nagy felelőség mert akkor venned kell hozzá még eggyet aztán ugye szénát,tápot,ja és milyen nemű mert ha meg tartod akkor ivartalanitanod kell ha nem tudod hogy kell meg álapitani hogy milyen nemű akkor küldök egy videót
2017. márc. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1.-nek

Még senki sem kereste pedig végig néztem naponta a várost , hogy van e valahol kiírva az , hogy keresik.

1 hét alatt csak észre veszik azt hogy eltűnt a nyuluk nem ?Lehet hogy nem támadó okkal irtad amit írtál , de szerintem akkor is sértő.

Tudom , hogy az oldal kérdezőinek 90%-a agyhalott , de attól még nem kell engem is közéjük sorolnod .

Amúgy is nem akarom megtartani , (csak ha "muszály") hanem eltartani addig amíg nem keresik .


2.-nek

Utána néztem neten több órán át és csak a holland törpenyúl leírása egyezett meg az övével .

Tudom , hogy kan , mert látni lehet a lompost .


Viszont egyikőtök se írta le , a választ a kérdésemre , úgyhogy ha esetleg tudjátok akkor mondjátok el kérlek .

2017. márc. 28. 18:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet megmondani a korukat csak akkor, ha még nagyon fiatalok vagy nagyon idősek. A köztes korban meg mindvégig egyformák mind külsőre, mind belsőre.
2017. márc. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És ha meg tartod tudc neki párt biztositani?És a környéket körbekérdezted hogy nem-e hinyázik valakinek mert biztos hogy valakié mert a vadonba nem terem holland törpenyúl
2017. márc. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!