Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol találhatok ajándékba...

Hol találhatok ajándékba elvihető tengerimalacot? Esetleg tudtok olyan oldalt, ahol körülnézhetnék ez ügyben?

Figyelt kérdés

Rengeteg hirdetést találtam, de a többségük már lejárt.

Budapesten lakom.


2010. máj. 13. 09:56
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

Itt elég sok gazdira váró malacka van!

Sok sikert!

2010. máj. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem egészen erre a formájára gondoltam. Már megnéztem ezt is korábban,

de semmi kedvem ahhoz a tortúrához, amit végig kell szenvednem, hogy kaphassak egy malacot.

Köszönöm a választ!

2010. máj. 13. 19:23
 3/6 anonim ***** válasza:

Ja, ne haraagudj.

Egyébként milyen tortúrához? (nem tudom, hogy is megy ez..)

2010. máj. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Azt írják, hogy ahhoz, hogy valaki örökbe fogadhasson egy állatot, be kell mutatni a személyi igazolványát. Gondolom, kérdéseket tesznek fel a leendő gazdinak, hogy milyen körülmények között szeretné tartani az állatkát. Ha minden téren megfelel, akkor következhet, az örökbe fogadási szerződés, amit alá kell írni. Ha mindez megtörtént, viheted a kiskedvencet. Persze, csak szigorú felügyelet mellet tarthatod, ami azt jelenti, hogy havonta 1x kimegy valaki hozzád az állatotthonból, és ellenőrzi, hogy valóban gondos, és szerető gazdi vagy-e.

Ha valami hibát talál, elkobozhatja az állatot, és ha rossz indulatú, fel is jelenthet állatkínzásért.

Ezt azért tudom, mert évekkel ez előtt, örökbe akartam fogadni egy cicát, akkor magyarázták el, ezt az egész procedúrát.

Köszönöm, hogy segíteni próbáltál!

2010. máj. 13. 20:31
 5/6 anonim ***** válasza:

Húh, hát ez elég durva:S

Egyébként nincs mit, szószerint is :)

Remélem azért találsz egy édes malackát (mindegyik édes).

Volt vagy van már malackád, egyedül lesz, vagy többet szeretnél? (csak kíváncsiskodás)

Szívesen segítek még, elég sok tapasztalom van, és nagyon sokat olvastam is már róluk! (5 malackám van)

2010. máj. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem csak 2 volt. Az idősebb tegnap elpusztult. Most egyedül maradt 1 8 hónapos lányka. Nem szeretném, hogy ez sokáig így maradjon, nehogy depressziós legyen. Szeretnék egy másik kislányt, teljesen mindegy, hogy milyen fajta. A hagyományos rövidszőrű tetszik a legjobban. A színe sem számít.Max. 1 éves legyen, de inkább fiatalabb.
2010. máj. 13. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!