Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egerek és hörcsög egymás mellett?

Egerek és hörcsög egymás mellett?

Figyelt kérdés
Holnapután nővérem fog hozni egy szíriai aranyhörcsögöt. Nekem van 2 foltos egerem. Az lenne a kérdésem, hogy az egerek és a hörcsög békében tudna lenni egy nagy ketrecben? Vagy összeverekednének? Az egerek úgy 7 centisek, míg a hörcsög 17 centis. Ja, és mind a 3 állat nőstény. Köszi a választ! :)
2010. máj. 14. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne rakd egybe őket,megölik egymást.
2010. máj. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Okés. Akkor az egerek maradnak a terráriumban. Hörcsög meg mehet a ketrecbe. Köszi a választ
2010. máj. 14. 21:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk 2 hörcsög volt egyben régen,annak is az lett a vége,hogy egyik megölte a másikat egy idő után, hát még akkor mi lenne,ha egy egér is melléjük kerülne,ne kockáztass,első voltam.
2010. máj. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is veszélyes őket összerakni, szinte biztos, hogy keményen egymásnak fognak esni sajnos. Én a különböző fajtájú egereimet sem tudom összebútoroztatni, hörcsöggel fehér egeret próbáltam, de kudarc volt- püfölték egymást azonnal.
2010. máj. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Még régebben nővérem 2 különböző alomból származó egeret akart összeszoktatni, de azonnal egymásnak estek, és sajnos mind a ketten elpusztultak. Ezért gondoltam, hogy érdeklődök egy kicsit.
2010. máj. 14. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!