Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Harap a tengerimalac? Könnyen...

Harap a tengerimalac? Könnyen kézhez lehet szoktatni a malackát, ha fél évesen kaptam? Nem foglalkoztak vele, nagyon félénk, nem volt még sose kézben!

Figyelt kérdés
2008. okt. 14. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Fél évesen még simán kézhez szoktatod! Próbáld úgy etetni, hogy nem csak bedobod neki, hanem a kezedből, hogy érezze a kezed illatát! Aztán amikor már eltelik 1-2 hét, úgyis tudja, ez az illatú ember nem bánt, hanem kaját ad, és akkor meg fog nyugodni, és előbb-utóbb ki is tudod venni!

Szerintem 3 hét és meg fog ismerni téged!

Sok sikert!

2008. okt. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hozzám is fél évesen került a kis malackám :) nagyon félénk volt az első héten hagytam hogy szokja a környezettet de azért kivettem ölembe raktam simogattam 1-2 hét után már megszólalt és vidáman csipog ha simogatom :) ubit vagy répát adj neki mindig egy adott időpontban pl: fürdés után hallani fogja az ajtónyitást és megszokja h akkor kap enni éppen... :) sok sikert
2008. okt. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hamar kézbe fog szokni ne félj!!:):)

Én is csak azt tudom mondani hogy három hét elegendő!!De max négy:):)Mi is úgy voltunk vele hogy haraptak de három hét alatt nagyon szelídek lettek!!


Úgyhogy ne rettegj!!Jó kézbeszoktatást!!:):)



Egy boldog malactulajdonos!!!:D

2008. okt. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hello!!

Megerősítem azt a dolgot amit az előttemlevők mondtak!!

Egyébként nagyon aranyos jószág:D Ha rászoktatod hogy a kezedből adsz neki enni akkor szinte várni fogja mikor téged meglát vísító hangon kér téged hogy adj neki vacsorát!!:DD


Én négy malacot nevelek!!

Ez úgy történt hogy vettünk két malacot úgy tudtuk hogy mind kettő lány és egyszer csak már azon kaptuk magunkat hogy terhes az egyik!! És két kismalacot hozott a világra egy hosszú vemhesség után. nagyon tündériek!!

Egyébként tudom ajánlani a www.malacok.hu-t

Jó szórakozást!!:DDD

2008. okt. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkitől a kommentet =)

Nagyon sok fontos dolgot tudtam most meg a leírtak alapján pl.: nem is tudtam,hogy eszik ubit!xD

De azért nagyon nagyon köszi =)

2008. okt. 14. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!