Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyusziknál mennyi idős...

A nyusziknál mennyi idős koráig kell megtörténnie az első ellésnek?

Figyelt kérdés

Van egy másfél éves nyuszim akit szeretnénk pároztatni.

Nem lesz semmi baj ha ennyi idősen pároztatjuk?


2017. máj. 2. 20:36
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Jah és csak ugy mondom ezeknek a nyulaknak nem kell speciális táp ha esetleg elpusztulna az anyjuk

Sajnos 12 kisnyuszink maradt árván mert az anyjuk benyelte a szőrt és elpusztult pedig folyamatosan felügyelve vannak. 12 kisnyuszit neveltem fel sima tejjel ami picit cukros volt hogy meg is igyák. És abbol a 12 még mindig van egy ami 8.évét éli boldogan.

2017. máj. 3. 15:59
 12/14 anonim ***** válasza:
1 ÉVES KOR UTÁN TILOS a nyuszikat pároztatni. mármint a nőstényeket. Baromira megnő a komplikációk esély, belehalhat ő meg a kicsik is.. de amúgy sem kéne pároztatni 0 hozzáértéssel. Nem olyan egyszerű felelős(!) gazdát találni minden kicsinek.. ,meg hozzáértés híján elég sok baj lehet a kicsikkel is. Folyton túlnövő fogak, EC. stb.
2017. máj. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Az elobb irtam le hogy nem lesz uj gazdajuk a kicsiknek mert le lesznek vágva
2017. máj. 5. 14:50
 14/14 anonim ***** válasza:
Hát én biztos nem tudnám megenni a nyuszit amit szerettem, gondoskodtam róla. De te tudod.
2017. máj. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!