Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hányszor kell a nyúlnak egy...

Hányszor kell a nyúlnak egy nap alatt enni adni és mikor? Azt tudom hogy széna meg víz legyen előtte mindig, de tápot mikor mennyit?

Figyelt kérdés
2010. máj. 15. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
1 x mert annyiszor enne amennyiszer adsz neki és akkor elhízik csúnyán!én mindig 1 marékkal adok neki,mellé kap répát,almát,salit vagy ami épp van itthon,kivétel minden K betűs zöldség/gyümölcs mert attól felfújódhat és bele is halhat!
2010. máj. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a mikor kérdésre pedig:amikor gondolod én reggel szoktam!zöldséget pedig délután
2010. máj. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
magot naponta elég neki csak 1 evőkanállal adni, mert különben elhízik. széna mindig lehet előtte éjjel-nappal, zöldség pedig: naponta adhatsz neki, de figyelj arra hogy mit! van több oldal ahol leírják mi tilos és mi mérges meg mit szabad. gyümölcsöt max hetente 1x adj, mert a gyümölcs cukortartalma nem tesz jót a nyuszónak.
2010. máj. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
* mérgező
2010. máj. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én úgy szoktam csinálni hogy eggel adok nekik egy maréknyi magot és gazt nem mer az reggelente harmatos és attól kinyúlnak és délben adok nekik vizet meg valami zöldet pl pitypang vagy gaz és abból kb 4 maréknyit aztán este egy kis zöldet és szénát.
2014. ápr. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!