Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen kisállat való nekem...

Milyen kisállat való nekem ami szeret sétálni? (kutyus kizárva)

Figyelt kérdés

Imádok sétálni, de egyedül olyan unalmas és akkor valahogy mindig sietek, ami meg fárasztó. Valami olyan állatka kéne nekem, ami szeret sétálni és nem büdös, valamint hűséges a gazdihoz, lehet vele játszani is.


Ajánlották már a vadászgörényt, de attól meg félek egy kicsit mert azt hallottam, hogy nem túl barátságos és büdös is a bűzmirigyei miatt.


Még a patkányon is gondolkoztam, viszont még soha nem láttam, hogy valaki patkányt sétáltatna pórázon. :D


2010. máj. 15. 15:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Vadászgörény,a környékünkön van egy pofa ő sétáltatja a vadászgörényét.
2010. máj. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

én is a patkányra gondoltam :)

akkor te leszel az első, aki pateszt sétáltat :DD

2010. máj. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
görög teknős.
2010. máj. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
70%
neked nem való állat.
2010. máj. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nyúl épp most láttam egy csaj kinn volt egy kis lógófülű nyuszival és póráz nélkül ott ugrálgatott körülötte:D nagyon cuki volt.
2010. máj. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Egy ló...
2010. máj. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
Van egy megérzésem, azt hiszem neked volt egy kutyusod, és ugy érzed, nem lehet helyettesíteni. Én azt mondom, mégis próbáld meg. Próba-cseresznye.
2010. máj. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Miért nem lehet kutya? Az elvárásaidhoz tökéletes lenne...más sajnos nem jut az eszembe, mert nem ismerem annyira hogy milyen pl. a feljebb már említett állatok természete.
2010. máj. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Sem vadászgörényt, sem nyulat nem lehet úgy sétáltatni mint egy kutyát. Patkányt meg pláne nem. Ha szeretsz sétálni és kell egy társ ahhoz csak a kutya jó. Egy vadászgörény nem fog neked úgy viselkedni mint egy kutya meg nem fog melletted jönni arra menni amerre te akarsz stb
2010. máj. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

ma 15:31


Igen-igen, volt egy kutyám. 10 évesen kaptam, nagyon a szívemhez nőtt. 14 évig élt velem a fajtiszta kutyám. Nagyon hiányzik és félek, hogy már nem lenne türelmem egy új kutyához vagy nem tudnám megadni neki azt, amit az előző kutyámnak. Esetleg ha ő nem lenne ugyanolyan, akkor elhanyagolnám, vagy nem is tudom. Ettől félek, így nem kéne kutya.

2010. máj. 15. 15:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!