Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Gond ha az aranyhörcsögöm...

Gond ha az aranyhörcsögöm rágja az üveglapot amit kettőjük közé tettem? Ha igen akkor mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Két hörcsögöm van,1 fiú és 1 lány!Most született 1 hete picijük 6 db.!Akváriumban tartom őket,és egy üveg lapot tettem közéjük!Az lenne a kérdésem,hogy mivel a lány höri elkezdte rágni a szélét az üveglapnak,lehet e belőle baj?Ha igen mit tegyek?


2010. máj. 16. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is rágják nem hiszem hogy baj, csak nagyon idegesítő hangja van:)
2010. máj. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Régen nekem is rágták, én leragasztottam szigszalaggal vastagon... így biztos nem lett tőle semmi bajuk
2010. máj. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Tényleg elég idegesítő a hangja,meg hallottam olyat hogy ha rágja akkor lehet hogy leesik egy-két szilánk darabka és megeszi és az bajt okoz!Ettől félek nagyon!Le ragasztottam vastag szigszalaggal is de azt meg feltépte!:) De remélem hogy nem lesz baja tőle!Még egyszer köszönöm!
2010. máj. 16. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!