Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy vegyem rá az apámat hogy...

Hogy vegyem rá az apámat hogy vegyek magamnak 2 fehér egeret?

Figyelt kérdés

Hogy tudnám rávenni apámat hogy engedje meg hogy vegyek 2 fehér egeret?

Utánanéztem a tartásának találtam egy olcsó, jó ketrecet és a környéken fiatal egereket de nem tudom megvenni mert nem engedi mert nem csinálok úgy mindent ahogy ő akarja.Szülinapomra szeretném megvenni őket mert most ebben az évben nagyon belehúztam a tanulásba és jók lesznek a jegyeim.Saját pénzből finanszíroznám és én gondoznám őket.Próbálom győzködni de állandóan elkezd dumálni hogy én milyen rossz fia vagyok[nem engedem hogy felzselézze a hajam, nem akarok fogyókúrázni, nem engedem hogy ő válassza ki a ruháimat ha megyünk valahova, nem takarítok boldogan, nem szeretek biciklizni, nem köszönök minden reggel és este,szeretek számítógépes játékokkal játszani...].Állandóan azt mondja hogy ő milyen jó apa és ő nagyon eltűrő velem pedig állandóan rám erőlteti az akaratát pl: kitalálta hogy menjünk fotózkodni és nekem és az öcsémnek nem volt kedvünk mert tudtuk hogy messze akar menni és több óra elmegy erre ő elkezdett ordibálni velem és az öcsémmel hogy milyen lusták vagyunk.Szerintetek van rá esély hogy megengedi vagy ez veszett ügy?A válaszokat előre is köszönöm.



2017. máj. 26. 20:54
 1/3 anonim válasza:
Próbáld meg anyukádat megfűzni, hátha az Ő hatására apukát is megenyhül. Ha esetleg nem, akkor bizonyítsd neku, hogy gondjukat viselnéd, és egy idg után Ő is megszeretné Őket :)
2017. máj. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Anya megengedi csak szerinte ne vegyem meg amíg apa bele nem egyezik mert csak veszekedni fog vele és velem is.Tudja hogy gondjukat viselném mert most is vannak papagájaim és pintyeim amiket én gondozok.
2017. máj. 27. 07:13
 3/3 anonim válasza:
Kérdezd meg hogyha már Őket megengedte, akkor az egereket mért nem
2017. máj. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!