Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fehér folyásom van már 2-3...

Fehér folyásom van már 2-3 éve menzeszem meg nincs. Tisztaságit szeretnék hordani de szüleimnek cikinek tartom ezt elmondani ezért magamnak szeretnék venni. Valami ötlet hogy ezt hogy lehet titokban végrehajtani?

Figyelt kérdés

2017. febr. 11. 10:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Mondd anyukádnak, hogy szeretnél tisztasági betétet használni, legyen kedves, és vegyen neked. De te is választhatsz, amikor együtt mentek vásárolni. Nem értem, mi a ciki ebben. Nálunk otthon több féle van, így mindenki azt használja, amelyik szimpatikusabb neki (anya, hugi, én).

20N

2017. febr. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
54%
7 éves korom óta egyedül is elmentem màr boltba.Nekem 11 évesen jött meg a mensim,egyedül ennyi idősen a betéteim már megvettem jópàrszor.Gondolom annyira kicsi nem lehetsz már,bőven elmehetsz egyedül már boltba.Így szépen menj el boltba és vegyél tisztaságit dm üzletekben olcsóbbak.
2017. febr. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!