Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Valakinek a hörcsöge átesett...

Valakinek a hörcsöge átesett már valamilyen műtéten?

Figyelt kérdés

Szeretném tudni, hogy a hörcsögötöket kellett-e már valami miatt műteni? És ha igen, mi miatt, valamint hogy viselte, mi lett a további sorsa?


Fontos lenne, mert lehet hogy az aranyhörcsögömre műtét vár, egy csúnya tályog miatt, ami be van tokosodva, és hatalmas, és nagyon aggódom, mik az esélyei a műtétnél, illetve a gyógyulásnál, ha a műtétnél minden jól alakulna.


Köszönöm előre a válaszokat!


2010. máj. 19. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem még nem.
2010. máj. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem még nem volt ilyen. De kicsi az esély arra hogy a hörcsög altatás után felébredjen.Nem is beszélve a vérveszteségről és a műtét közben felléphető komprikáckról.De voltak már sikeres műtétek is. Szerintem műtesd meg mert ha nem teszed akkor biztos elfog pusztulni ettől a betegségtől. ha pedig megpróbáljátok megműtetni talán sikerülhet. Sok szeremncsét
2010. máj. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom műtenek-e höriket.. 2-3 évig élnek, nem érné meg a pénzt :(
2010. júl. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy nagyon régen tetted fel a kérdést, de hátha nézed vagy nézi valaki.


Nekem életemben most műtöttek először aranyhörcsögöt mert nem volt más választás. Ha nem műtik meg akkor 1 napon belül meghal. És SIKERÜLT A MŰTÉT! Megmentették, megmentettem az életét! Felébredt és már eszeget. Bent kellett hagynom az állatorvosnál 2 napig. Holnap megyek érte, addig még vigyáznak rá hogy megerősödjön.


Nem lesz drága a műtét ára, pár ezer Ft. De akármennyibe is került volna, hiába nincs pénzem, szereztem volna. Nekem az ő élete az én életem, nagyon fontos nekem és mindent megteszek érte és a többi hörcsögömért is mindig mindent meg teszek és meg fogok tenni!!

2016. júl. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!