Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalacom alig bír...

A tengerimalacom alig bír járni mit tegyek?

Figyelt kérdés

a tengerimalacom alig bír járni a hátsó lábát a jobb oldalit nagyon húzza. 8 éves eléggé öregecske. Régebben hullt a szőre nagyon de mára már nagyjából visszanőt. Nagyon soványka de a hasa nagyon kemény és kerek ezért feltételezzük hogy daganatos. Anyának már 100-szor mondtam hogy vigyük el állatorvoshoz de azt mondta hogy nem mert akkor csak stresszelnénk és hamarabb meghalna. Amúgy az étvágy ingadozó hol van hol alig van. Mit tegyek nagyon aggódok érte. :(

A válaszokat előre is köszönöm.


2017. jún. 19. 09:29
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
55%
Van itt Csillaghegyen a Varga Józsi, doki, ő nyulakra specializálódott neki van ultrahangja hozzá a hörit vittem,neki cisztája volt az szívták le oldalt..fél óra alatt..jól viselte!! Öregecske a mali, tény, de lehet fájdalmai vannak!? Van még az Állatorvosi egyetem is az István utcában vagy a Kisállatklinika valahol fent a hegyen .. ahol tudják ultrahangozni! az enyém jól viselte a nyírást is öregkorában!:)
2017. jún. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
55%

Az orvost nem tudjátok kihívni?

Vagy időpontot kérni és elvinni?

Stresszel jár az orvos, de hátha tud rajta segíteni, vagy legalább megnyugtatni titeket, hogy ez "csak" az öregség, vagy daganat?

2017. jún. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
Na anyád aztán nagyon ért hozzá.. vidd el orvoshoz mert itt sem fogja tudni senki hogy mi baja van és nem tudom mikor fogjátok felfogni végre. Stresszelnétek..szánalmas kifogás. Ha orvoshoz nem viszi anyád akkor minek engedte hogy tengerimalacod legyen?..
2017. jún. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:

..amúgy ha a mali öreg akkor nem eszik és úgy pusztul el-pár nap alatt- a miénk is így tett, de neki lehet a fogai is túlnőttek.

Ennél jobban már nem stresszelnétek! Biztos fájdalmai is vannak nem is szólva a pocijáról..lehet megrekedt benne valami tudod ők ilyen kétütemű emésztésűek..:)!..nem bizti hogy daganat, korántsem.

2017. jún. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Anyámról ne beszélj így kérlek. kösz
2017. jún. 19. 09:58
 6/33 A kérdező kommentje:
az állatorvost lehet házhoz hívni?
2017. jún. 19. 10:00
 7/33 anonim ***** válasza:

Lehet, persze, a környéken bármelyikhez ha elviszed szerintem nem stresszeled..amúgy.. rendelés előtt v. után ki szoktak menni de szerintem azt mondják vidd be.

meg uh-t nem tud magával vinni..

de kezdésnek mondjuk megteszi. a cicámnál is simán kitapogatta a daganatot...valami környékbeli dokit keress!

és írd meg mi van!!!

2017. jún. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Van itt egy köpésre egy 3 perc sétára nagyon kedves a kutyát is oda szoktuk vinni
2017. jún. 19. 10:05
 9/33 anonim ***** válasza:

..még a Wladárt dicsérik itt, a III.ker.-ben..

San Marco utcában is van jó..! az Állatorvosi rendelő én már 25 éve hordom oda az állatokat..

2017. jún. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:

Akkor nézz be hozzá, kérdezd meg!!! és vidd be szerintem:D

Kérdezd meg ráér-e!!? Már az is diagnózis mit mond! három percre van a doki és ti nem viszitek el??:(

2017. jún. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!