Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalacom alig bír...

A tengerimalacom alig bír járni mit tegyek?

Figyelt kérdés

a tengerimalacom alig bír járni a hátsó lábát a jobb oldalit nagyon húzza. 8 éves eléggé öregecske. Régebben hullt a szőre nagyon de mára már nagyjából visszanőt. Nagyon soványka de a hasa nagyon kemény és kerek ezért feltételezzük hogy daganatos. Anyának már 100-szor mondtam hogy vigyük el állatorvoshoz de azt mondta hogy nem mert akkor csak stresszelnénk és hamarabb meghalna. Amúgy az étvágy ingadozó hol van hol alig van. Mit tegyek nagyon aggódok érte. :(

A válaszokat előre is köszönöm.


2017. jún. 19. 09:29
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Nem Pesten lakok xd ezek nem mondanak semmit nekem.
2017. jún. 19. 10:07
 12/33 anonim ***** válasza:
Nade írd meg mit mondott! van másik mali tudnom kell mire számíthatok!
2017. jún. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:

ha 3 percre lakik a doki, akkor át kéne vinni.

vizsgálattal és utazással együtt lesz egy fél óra így..ennyit kibír a malac.

minden állat stresszel amikor dokihoz viszik, de kibírják, ahogy hazaértek a vizsgálat után, pár perc és újra a régi lesznek.

nem tudjuk mi baja van, lehet az öregség ,de lehet más is.


kimegy amúgy házhoz a doki , de érhtetően nem tud minden vizsgálatot megcsinálni, inkább általános vizsgálatra lehet úgy számítani, megmondja, hogy van -e értelme bevinni a rendelőbe, pl ultrahangra vagy más, eszközt igénylő vizsgálatra.

2017. jún. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
Fogsz egy kis türcsit, belecsavarod és átsétálsz vele:) az enyém nyírás után két mp-cel már ette a répát, annyira nem stresszelte...egy nyúl más, ők érzékenyebbek de a malik szerintem sokkal jobb fejek:)!!!
2017. jún. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
..csak ne a legnagyobb melegben, rosszul tűrik, ők ugye a perui hegyek közül származnak, ..és ne huzatba legyen! kis doboz pár lukkal megteszi,,, :) sok sikert és puszi a malacnak:))
2017. jún. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:

14# te sem gondolod komolyan,hogy kézben vigye át?

lehet kapni szállítóboxokat, vagy akár otthon is kereshetsz olyan dobozt, amiben át tud vinni.. ha kap benne levegőt és jól zárható,szökésbiztos, akkor ok.

2017. jún. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
Úgyse viszi át. Ismerem az ilyen fajtát az anyja nélkül egy lépést se az meg felelőtlen. Inkább hagyják szenvedni az állatot. Az emberek nagy része ilyen.
2017. jún. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

..már miért nem vinné át kézben? az enyém simán megmarad..gondolom nincs box... szerintem egy kis doboz levegőtlen és meleg:(...

nekem nyolc de legalább átviszi..

2017. jún. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
No, mit mondtak??
2017. jún. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
anyád egy idióta.. szóval az előbb még visszafogtam magam. tudok máshogy is beszélni ezekről a felelőtlen f**kapalopkól, akik megveszik a kényes gyereknek az állatot hogy ne rinyáljon mert unják, de ha beteg akkor hagyják megdögleni, majd lesz másik..idióták.
2017. jún. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!