Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lány gazdinak fiú állat, fiú...

Lány gazdinak fiú állat, fiú gazdinak lány állat. Mennyire osztjátok ezt a nézetet?

Figyelt kérdés
2010. máj. 19. 15:24
 1/9 anonim ***** válasza:

nekem mindkettő van és lány vagyok, más egyéniségek az tuti! a lány kuytám bújósabb és érzékenyebb (szinte lelkizős:))), a fiú meg olyan kis idióta hebrencs:)


de én mindkettőt imádom, és a lánynál nem is lehetett választani, mert őt befogadtam


bocsi a visszakérdezésért, de ez a nézet mit takar? mi az ok?

2010. máj. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

abszolut nem, én lány létemre szuka párti vagyok

soha nem kellene kan kutya (nehezebben kezelhető, a jelölgetéstől frászt kapok)

2010. máj. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

én fiú vagyok,nekem van fiú macskám is meg fiú kutyám is,de a kutya télleg kicsit idiótább,de szeretetreméltó :P:))

a macsek meg mindig hizeleg,meg őtis nagyon lehet szeretni.

2010. máj. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

"bocsi a visszakérdezésért, de ez a nézet mit takar? mi az ok?"


Évek óta, sőt évtizedek óta vannak állataim és ez csak egy megfigyelés.

Igaz, ezek kisállatok, vadászgörény volt a legnagyobb termetű.

Mégis, amikor lányka gazdája voltam, akkor ő mindig a párommal jött ki jobban, amikor pedig fiúé, akkor pedig én voltam a szerelme! :-)

2010. máj. 19. 15:36
 5/9 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok , mégis minden állatom szuka, kanca, nőstény :) A Teknőseim, a lovam , a 4 kutyám , a macskám , a hörim és a papgályom is :)

A páromnak van egy kan kutyája , aki nálunk lakik , mert a párom is ide költözött, így egyetlen egy fiú állatunk van!

De nincsen gond belőle, mert a legtöbb állatom mint a kutyák és a macska ivartalanítva vannak !

2010. máj. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én osztom :))))

nekünk kan kutyánk van, abszolút én vagyok neki a no1.

(lány vagyok)

barátnőmnek szukája van, az meg inkább a férjéhez húz, pedig a barátnőm sokkal többet van vele, ő eteti sétáltatja, stb. stb. :)

aztán lehet csak véletlen egybeesés

2010. máj. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak nekem tűnt fel... :-)
2010. máj. 19. 21:24
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekünk fiú nyuszink van (ivartalanított), és a barátomért rajong, rám meg hallgat ha szólok neki.
2010. máj. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, és lány palotapincsim van...


Olyan, mintha a lányom lenne... Végig szenvedtem vele a "kamaszkorát", mikor tüzelt, és enyhén nimfománná változott... Egyébként Ő eszméletlenül nyalizól, bújik, bökdös, és felkelt, hogy, ha unatkozik az este...xD

2010. máj. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!