Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Olcsón tengerimalac ketrece...

Olcsón tengerimalac ketrece van valakinek esetleg?

Figyelt kérdés

Nagy bajban vagyok!:(

Eddig üvegterráriumban volt a malacom, de pár napja eltört véletlenül miközben takarítottuk. Most kénytelen voltam átrakni a régi terráriumában, ami sajnos már kicsi neki. Ezért nagyon fontos lenne, ha valaki tudna nekem segíteni. Rettenetesen sajnálom a tengerimalacomat, családtagként imádom őt! Pénzügyileg meg a nullán vagyok (mint sok más ember mostanság), max. 2000 Ft-ot tudnék rászánni. Tudom, hogy ennél jóval többe kerül egy ketrec.. Ha esetleg lenne valakinek egy, amire nincs szüksége vagy hibás..

Pest megyében lakom, Bp. XI. kerület közelében.


2010. máj. 19. 15:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem van egy felesleges ketrecem, ha kell szívesen odaadom, fizetni sem kell érte. :)
2010. máj. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Húú, tényleg odaadnád ingyen? És megkérdezhetem, hogy mekkora a ketrec? Nagyon örülnék neki! Hát még a tengerimalacom, milyen boldog lenne :))
2010. máj. 19. 16:09
 3/9 anonim ***** válasza:
Privibe válaszoltam! :)
2010. máj. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezt olyan jól esett olvasni! Kedves válaszoló, nagyon jólelkű ember vagy! :=)
2010. máj. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sajnos messze laktunk egymástól, úgyhogy megpróbálom kiemelni a kérdést, hátha valakinek lenne felesleges ketrece a közelben. XI. kerület, Érd és környéke
2010. máj. 22. 22:17
 6/9 anonim válasza:
vaterán,teszveszen nézz körül:)
2010. máj. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem van 1 terráriumom is, meg egy ketrecem is, ha gondolod odaadom ennyiért, amit írál. 28-án felmegyek pestre esetleg el is tudom vinni... (A pénz csak azért kell, mert új nagyobb ketrecet szeretnék venni a sajátjaimnak...)
2010. máj. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én ismerek egy csajszit! Budapesti!:)

Neki van felesleges ketrece! Megkérdezem tőle, hogy meg-e van neki valamelyik ketrece!:)

2010. máj. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!

Köszönöm szépen, ha megkérdezted, légyszi válaszolj vissza, hogy odaadja-e vagy sem. Köszi:)

2010. máj. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!