Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Afrikai fehérhasú törpesün...

Afrikai fehérhasú törpesün etetése, itatása?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az lenne a kérdésem, hogy az afrikai fehérhasú törpesünnek mekkora tálra van szüksége?

Mindenképpen kerámiatálat szeretnék, csak bizonytalan vagyok, hogy mekkora űrtartalmút vagy mélységűt lenne érdemes venni. Úgy számoljak, hogy kell egy, amiben a száraz tápot kapja és egy pedig a csemegéknek?


Illetve a vizet célszerűbb lenne itatóba tenni a vizét vagy pedig jó annak egy külön tálka?


Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2017. jún. 23. 20:36
 1/5 anonim válasza:

Sziaa :D

Hát, a mi süninknek a vize itatóba van.

Két tálkája van, az egyik kb akkora mint a hamutányér, a másik kicsit kisebb, viszon úgy van kialakítva ha pl élő kukacot adsz neki ne tudjon kimászni belőle (én úgy tudom azért van úgy)

Az itató golyós itató.

Nem tudom hogy te mivel eteted/fogod etetni, mi száraz macskatápot adunk neki az van a nagyobb tálba, a másikba pedig szárított kukac meg nemtudom milyen különféle szárított rovarok. :D

2017. jún. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én is itatóra gondoltam, mert véleményem szerint ha tálkába adnám a vizet, akkor könnyen mehet bele piszok.


Ilyen itatót néztem:

[link]

Elvileg ez a csapos megoldás jobb, mint a golyós. Árban nem vészes. Szerinted jó választás (300ml)?


Tálból pedig:

- száraz tápnak: [link]

- elő eleségnek: [link]


Mit gondolsz ezekről?

2017. jún. 23. 21:02
 3/5 anonim válasza:

Az itatót nem tudom, mivel hogy ugye nekünk nem olyan van, de a golyós itató is jó, csak tele kell engedni hogy ne csöpögjön. De biztos hogy ez az itató is jó :D

A két tál pedig tökéletes :D

2017. jún. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítséget! :)
2017. jún. 25. 15:03
 5/5 anonim válasza:
Nincs mit :D
2017. jún. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!