Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hány nappal az ellés előtt...

Hány nappal az ellés előtt kezd el fészket építeni a nyúl?

Figyelt kérdés
Május 1.-én volt a fedeztetés, és ma elkezdett fészket építeni. Nem korai még ez egy kicsit? Ha jól tudom a törpenyúl 29-31 napig vemhes. Lehet hogy álvemhes? Vagy miért kezdett fészket rakni ilyen korán?
2010. máj. 19. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
A mi nyuszink a fedezés után alig egy héttel már tépte a szőrét és hordta egy halomba a forgácsot. De nem is olyan régen pedig itt kérdezte valaki, hogy már csak egy-két nap lenne hátra az ellésig, miért nem rakott még fészket a nyuszija, aztán mégis meg lettek a kicsik :=). Minden nyuszi más, ne aggódj!
2010. máj. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Legkésőbb a 26-napon rakjál be szénát 30-33 ik napon ellik.
2010. máj. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
nekem volt hogy 3 gétre filat le és mindet felnevelte miden az etetésen múlik víz legyen bőven előtte a fialás előtt és utána meg plána hogy legyen teje én 3-szor adok neki enni reggel táp+ víz délbe zöld este táp+ví
2011. máj. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!