Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ti hogyan különböztetitek meg...

Ti hogyan különböztetitek meg a patkányaitokat?

Figyelt kérdés

Tehát a helyzet: ma került hozzám két albínó patkány és szinte majdnem ugyanúgy néznek ki. Színben is meg minden.

Ti mit csinálnátok, ha ugyanúgy néznének ki a pateszeitek?



2017. jún. 27. 22:38
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Firkáld be alkoholos filccel az egyik farkát
2017. jún. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én csíkos fűegerekkel jártam így, első (és sokadszori :)) blikkre ugyanúgy néztek ki. Ahogy telt az idő, szépen kirajzolódtak a különbségek: az egyik jóval kisebb és vékonyabb volt, mert ő volt kettejük közt az őrszem. Pörgősebb, vadabb típus volt, így evéssel sem foglalkozott annyit, sok dologtól félt vagy megijedt. A nagyobbnak a farka vége pedig meghajlott az utolsó milliméteren, mintha egyszer törött lett volna.

Várj türelmesen, ismerkedj velük, nézegesd őket sokat, és meglátod, hogy mennyire különböznek. Jellemben biztosan teljesen mások, ha más nem, abból tudni fogod később ki-kicsoda. Az egyikük kedvesebb/ harciasabb/ ijedősebb/ bélpoklosabb/ alvósabb/ tanulékonyabb/ embercentrikusabb -ilyenebb-olyanabb lesz a másiknál, és elég lesz egy mozdulat is, hogy felismerd őket.

2017. jún. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
Az egyiket dobd bele egy vödör festékbe
2017. jún. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#1 szó szerint ezt akartam írni és nem viccből
2017. jún. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem viccből fessétek már be filccel és festékkel a saját farkatokat, gyökerek.
2017. jún. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Azért annyira nem vagyok zizi, hogy beszínezzem.

Árt a pateszemnek.

2017. jún. 28. 23:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Én úgy különböztetem meg őket hoghy ráfújok az egyik el akarja kapni a levegőt a kis mancsával a másik meg ilyen "haggyámá" fejjel behúzza a nyakát
2017. jún. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3 albínó fiam van, én is aggódtam eleinte, hogy fogom őket megkülönböztetni :) Idővel látod majd a különbséget - az egyik ducibb, a másiknak szélesebb a feje kicsit, más a viselkedésük, ilyenek. Mára már a nézésükből tudom ki kicsoda :D Oké, néha tévedek :)
2017. júl. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!