Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Háziasszonyok! Hogyan különböz...

Háziasszonyok! Hogyan különböztetitek meg, hogy kié melyik fehérnemű (zokni)? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Simán előfordulhat egy családban, hogy azonos paraméterekkel rendelkezik több lakó is. Hogyan lehetne megkülönböztetni hogy pl. melyik zoknik kihez tartozik. Van valakinek bevált ötlete?

2016. máj. 14. 18:05
 1/9 A kérdező kommentje:
Hátha van valami ötlet, amiről nem hallottam. Az jutott eszembe, hogy különböző színű mosózsákot kellene beszerezni és mindenkihez tartozna egy szín. :)
2016. máj. 14. 18:07
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Egyszerű, paromnak sima fekete zokniai vannak, nekem vagy színes vagy fekete de színes sarokkal/ talppal , a gyerekekét meg megismerem :)
2016. máj. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

[link]


Amúgy nálunk sincs ilyen probléma, nekem színesek a zoknijaim, fiamnak meg csak 26-os a lába :)

2016. máj. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
A mosózsák jó ötlet, de akkor a szennyesben is külön kell gyűjteni
2016. máj. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
minek kell megkülönböztetni? ki ilyen irigy?
2016. máj. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Ezért vannak mintás zoknijaim, az egyforma feketéknél még a párokat is nehéz volt megkülönböztetni... A mintáról megismerem a sajátjaimat s elpakolom őket. Nálunk van méretkülönbség, de akkora nem, hogy ránézésre világosan lássam, főleg, hogy pár zokni mérete a kettőnk mérete közé esik s eleinte én hordtam, majd átadtam a páromnak :). Mások pedig kiválogatják a többiből a sajátjukat. Ez így nem jó? Ritkán pakolom el más zokniját, persze kisgyereknél megtenném, de ott főleg látványos, hogy kié (ha ikrek vannak, akkor pedig hordják közösen vagy válogassák ki ők, ha én már nem tudom követni, hogy melyik kié).
2016. máj. 15. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Tudom melyik zokni kié, ennyi.
2016. máj. 15. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Alkoholos filccel tök egyszerűen lehet jelet rajzolni a címkékre a fehérneműk esetében. Pár mosásonként újra kell rajzolni és gond letudva.

Szerencsére nálunk ilyen gond nincs, de nekem van kb. 20 pár tök ugyanolyan fekete zoknim. A feleségem úgy jelölte össze a párokat, hogy a gumi belső felére színes cérnával jelöléseket varrt:

[link]

2016. máj. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
58%
Ha annyira egyformák, igazságosan elosztom, és kész.
2016. máj. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!