Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Árthat, ha kint vannak?

Árthat, ha kint vannak?

Figyelt kérdés

Van egy viszonylag kicsi akváriumom, amiben 2 törpehörcsögöt tartok... Mivel ebben nincs elég hely a szaladgálásra, gondoltam néha átrakom őket egy nagyobb, háromszög alakú akváriumba futkosni. Anyukám azt mondta, hogy hogyha bele is rakom őket néha, akkor csak kint az udvaron, mert nagyon nagy.

Mivel ők éjjeli állatok, nem árt nekik, ha kint lesznek negyed-fél órát? Persze árnyékba raknám... De nem árthat nekik?


2010. máj. 21. 21:58
 1/4 anonim válasza:
macska ne bántsa őket, fedd le, ilyesmi, semmi bajuk nem lesz, miért lenne?
2010. máj. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Addig kint lennék én is, amig abban az akváriumban vannak :)

Nemtudom, valahol olvastam, hogy nem egészséges, ha kint vannak.. vagy valami ilyesmi..

de köszi :)

2010. máj. 21. 22:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Szél, de még enyhe szellő se érje őket, mert hamar megfázhatnak vagy huzatot kapnak. Át lehet őket szoktatni nappali életmódra is, de akkor sokat kell foglalkozni velük, nem szabad h nappal aludjanak, foglalkozni kell velük. Türelem az kell hozzá, én 1 hét után feladtam XD
2010. máj. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké, majd igyekszem... lehet, hogy én is kipróbálom... :) Bár szerintem az egyi kkezd átállni, mert most nem járok suliba, és ha meglátom, hogy kijött a kis kuckójából, akkor egyből lecsapok rá, és kiveszem az akváriumból :D Kicsit kifárasztom, aztán mehet is vissza... De ha meggyógyulok, szerintem semmi esélyem se lesz rá, hogy este aludjon... :)
2010. máj. 22. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!