Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalacom első két...

A tengerimalacom első két foga esés következtében tövig letört. Szükséges állatorvoshoz vinni vagy elég odafigyelni rá?

Figyelt kérdés
Rendesen eszik és a közérzete is rendben van.

2017. júl. 23. 23:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Visszafog nőni neki, kb 2 hét alatt, szerintem felesleges az állatorvos. Addig olyat adj neki amit könnyen meg tud enni, és nem kell harapni, pl füvet.
2017. júl. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha jó a közèrzete és eszik is vele fájdalommentesen akkor minden oké, én a helyedben azért biztos, ami biztos elvinném orvoshoz. Az nem kerül pénzbe, ha belenéz a szájába és legalább te is megnyugszol.
2017. júl. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
91%

Ha neked letörne az első két fogad, elmennél fogorvoshoz?

Na látod.

Tudom, hogy náluk más, mert folyton nőnek a metszőfogaik, de lehet, hogy lett más baja is, ha ekkorát esett.

Szerintem vidd el állatorvoshoz, ha nem kell vele semmit csinálni, hanem csak belenéz, és korrekt az állatorvos, akkor nem fog érte pénzt kérni (ahogy az előttem lévő írta).

2017. júl. 25. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!