Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lánnyal megbeszéltem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánnyal megbeszéltem egy találkozót és ez az első, akkor érdemes virágot vinni? Illetve sétánál melyik oldalt kell lennie a lánynak es táncfelkérés esetén melyik kezemet kell kinyújtanom?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy nem illik páros számú virágot vinni, éshogy a lánynak jobb oldalt kell lennie, de szeretnék megerősítést kapni mielőtt meg hülyeséget csinálnék. A táncra meg szintén úgy tudom jobb kézzel kell.

2017. júl. 18. 13:54
 1/7 anonim válasza:
Attól is függ szerintem hogy hova viszed az első randin,mert ez nem egy olyan találkának hangzik hogy sétálunk eggyet és megismerjük egymást.Ha olyan helyre viszed esetleg ebédelni például akkor igen szerintem jó leszel.
2017. júl. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
94%

A jobb/bal oldalos témának két története van.

Egyik az, hogy a férfinak a bal oldalán volt a szablyája, így a lány jobb oldalt ment, hogy ne akadályozza a mozgásban a szablya.

A modernebb kori változata ennek az, hogy így megvédi a férfi a lányt az autók által "generált" szennytől. Pl. füst, felcsapódó tócsa, esetleges baleset, stb.

2017. júl. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én az oldalt sose tudom lányként, lehet műveletlen vagyok:D viszont ne vigyél neki semmit első találkozásra, inkább hívd meg egy fagyira, kávéra:)
2017. júl. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes vinni virágot..legalabb latja,hogy nem vagy kicsinyes.
2017. júl. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is érdemes vinni virágot. Egy szál elég, véleményem szerint ne rózsát, azzal lerohanod. Szerintem azt, hogy melyik oldalon áll, azt a helyzet adja meg inkább. (mert oké, hogy illem így, illem úgy, de azért kicsit furi ha helyet cserélsz). Igen, ha táncra kerül a sor akkor jobb kézzel kérd, bár szerintem nem ezt fogja sasolni a lány.

De respect neked, hogy mindent a legjobban szeretnél csinálni, és még a régebbi illemszabályokat is be szeretnéd tartani.

2017. júl. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
+1: ha virágot is viszel az első találkán te fizess.
2017. júl. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ha viragot viszel feher legyel, hogy tudja osznte vagy hozza (lanyok mar csak tudjak a jelentesuket is ;) )
2018. jan. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!