Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van 1 fehér dzsungálai hörcsög...

Van 1 fehér dzsungálai hörcsögöm? (több info lent)

Figyelt kérdés
szóval tegnap mikor felkeltem kicsit szürke volt a segge mondom lehet ott változott nembaj utána bepisélt ma meg mosdatam a kis seggét és tiszta szürke kb a közepéig a hörcsög de miért szürköl be? és mit tegyek ellene hogy ne szürköljönbe? én így szeretem
2010. máj. 23. 04:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez komoly?

A nővéremnek van egy vadas és egy fehér színű dzsungáriai törpéje,de ilyet nem tapasztalt még.Az természetes,hogy egy fekete csík van a hátán,de beszürkült?

Szerintem jobb lesz,ha elviszed egy állatorvoshoz(mindig az a biztos):)

2010. máj. 23. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk mikor voltak, azok kiskorukban majdnem fehérek voltak de felnőtt korukra szürkék lettek. De nem 1 nap alatt...
2010. máj. 23. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nem lehet,hogy a víz,mikor a szőrén van,kicsit beszínezi?De csak addig,amíg vizes,ha utána is szürke,tényleg vidd dokihoz:)

2010. máj. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, van.
2010. máj. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olyanról hallotam már - sőt, a saját hörimen tapasztaltam is - hogy néhány példány télen, ha hűvös helyen tartod, "kifehéredik": egészen világosszürke lesz a bundája, fehér mintával. Amikor nő a hőmérséklet, szépen lassan visszaszíneződnek. Mostanában volt egy nagyon erős lehűlés. Ha fűtés nélküli helyen tartottad, el tudom képzelni a bundaszíneződést, de semmiképpen sem 1 nap alatt. Érdemes lenne megmutatni állatorvosnak.
2010. máj. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!