Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vadászgörény?

Vadászgörény?

Figyelt kérdés

Vannak itt olyanok, akik tapasztaltak vadászgörény tartásban és esetleg segítenének nekem az elején személyes tanácsokkal, tapasztalatokkal? A többit privátban.

Előre is köszönöm! :)



2017. aug. 6. 21:35
 1/3 anonim válasza:

Szia!


Nekem volt 8 évig, szívesen segítek.

2017. aug. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 pápárápúpipo válasza:
Szia, nekem is tudsz esetleg írni? :)
2017. aug. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az enyém az bézs színű, 3 éves hím görény!

Cuki, nincs ugyan ivartalanítva, de így se bűzlik(Egyik se büdös, csak az, amelyiknél bent hagyják a sz..art[tapasztalatom szerint]!)

Momó-nak hívják!

Nagyon édes, kereskedésből vettem, már első nap se volt túl félős, mikor idekerült.

Nem szabad macskával, nyúllal, kutyával együtt hagyni, még ha úgy gondoljuk, jól neveltek is! Tilos hagyni, hogy bárhova bemásszanak, mert megsérülhetnek! Ha nem vagy otthon, akkor zárd be a helyére, hogy nehogy baj érje(éjszakára dettó, ugyanúgy)! Ne engedd kisebb jószágok közelébe, max üvegen keresztül(nálam is néha úgy van, hogy nézegetik a ketrecbe a degukat). Szeretetteljes, ragaszkodó állat a vadászgörény, hozzábújik az emberhez; mikor meg fél, állandóan kapaszkodik az ember nyakába, szinte le se lehet szedni. Ennie lehet nedves macskaeledelt, illetve száraz macskatápot is. Ezek biztos, hogy egészségesek számára, lévén húsevő. Lehet pórázon sétáltatni is a városba, egyedül arra kell itt figyelni, hogy ne a nyakára, hanem a derekára tedd a pórázt(így kevesebb az esélye, hogy leszedi magáról)! Egy sarokba sz..arik és h..ugyozik, hallgat a nevére, könnyen szelídül. Nagyon szereti, ha simogatják. Ha húzgálunk neki egy rongyot, akkor nagy örömmel üldözőbe veszi!

2018. ápr. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!