Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kisnyuszik felnevelése 3...

Kisnyuszik felnevelése 3 hetesen lehetséges?

Figyelt kérdés
Egy ismerős SZAPORITOTT nyuszit de csak msot az egyszer és 3lvileg ivartalanitani fogja de nem ez a lényeg hanem az anyuk nem etetik őket ők meg nem érnek rá naponta töbször etteni ha egyet elhoznánk fel birnám nevelni ha kgen mennyi időközönként kell neki enni adni és a macska tejpotló jó?bocsi a helyesirásért nagyon siettem.
2017. aug. 15. 20:43
 1/6 A kérdező kommentje:
Ha számit valamit oroszlán fejű törpenyúl.
2017. aug. 15. 20:44
 2/6 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben lehetséges. Akár többet is. A három hetes elég nagy. Még három hét és nem is kell többet szopniuk, lehet áttérni a szilárd táplálékra. Három heteseket, ha naponta 3-szor 4-szer megeteted elég, később már a kettő, három nagyobb is.

Itt a lényeg.: [link]

2017. aug. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az anyanyúl naponta csak 1x etet, azt is éjjel/hajnalban. Ha felnőttek a picik 3 hetes korukig, akkor azért jó eséllyel etette őket, csak nem látták, mert mint írtam, éjjel történt.
2017. aug. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek demugye szaporitonál voltak a kicsik és az anyukal voltak együt és elvileg eltaposta mindet meg még csak 1 éves volt az anya.Majd veszünk Tenyésztésből mindenkinek köszi
2017. aug. 17. 05:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Szóval ezek az idióták szaporíották szerencsétleneket, aztán meg nem érnek eá vele foglalkozni. Gratulálok a felelős állattartóknak
2017. aug. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja elvileg véletlen letg vemhes nem értem hogy lehet véletlen vemhes
2017. aug. 20. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!