Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Prérikutya tartása Magyarorszá...

Prérikutya tartása Magyarországon lehetséges?

Figyelt kérdés
Külföldi videókban szoktam látni,hogy tartanak illetve állatkereskedésben kaphatóak,és érdekelnének engem is.
2017. aug. 25. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
A klíma nem megfelelő nek, kerti tartásra alkalmatlani és engedély köteles. Nem tudom, mennyire gondolod komolyan ezt az egészet de egy külön helységet kell kialakítani neki ahol megfelelő terepelrendezés mellett folyamatosan megfelelő hőfokot tartani neki és a mérete sem mindegy. Ez nem 7 számjegyű beruházás hanem inkább 8.
2017. aug. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat,ment a zöld kéz! :) A másik kedvenc állatom a szkunk,esetleg róla nemtudsz valamit momdani,hogy lehetséges-e?
2017. aug. 27. 15:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyedül annyit tudok, hogy ebbe a kategóriába van besorolva: Az ország őshonos növény-, illetve állatvilágára ökológiai szempontból veszélyes fajok

Gondlom így szintén engedélyköteles viszont a tartása lényegesen olcsóbb lehet.

2017. aug. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezekszerint nincs tiltva a tartása,csak engedély kell hozzá? :)))) ah de örülnék akkor! Régóta nézegetem külföldi videósoknál.
2017. aug. 27. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!