Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek vemhes a törpehörc...

Szerintetek vemhes a törpehörcsögöm?

Figyelt kérdés
1 hete vettük kisállat kereskedésben.Az eladó azt mondta hogy nem tudja a nemüket kb 5-6 másik hörivel volt eggyütt.Nekik sem tudta a nemét.Haza hoztuk és elég daginak néz ki.Nem tudom hogy csak egy nagy példány-e vagy vemhes.Nem agresszív és nem félős.Egy kicsit raktározgat ha ez segít bár szerintem ezt alapból is csinálják.(eddig 3 hörim volt.)Légyszi hülyeséget ne irjatok.Köszi.

2017. aug. 27. 18:58
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és dzsungáriai törpehöri.
2017. aug. 27. 19:00
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nem lehetetlen, nekem volt ugyanígy anno. Hazavittük aztán nemsokára megfialt. Mondjuk ő megette őket, de az már részlet kérdés :D
2017. aug. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.:)
2017. aug. 27. 19:10
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Van rá esély hogy vemhes. Ha esetleg az, akkor tudod mi a teendő? Tisztában vagy a dolgokkal? Ha esetleg nem akkor szívesen segítek! Csak írj!:)
2017. aug. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!