Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek, hogy vegyem rá a...

Szerintetek, hogy vegyem rá a szüleimet arra, hogy megengedjék azt, hogy tartsak tengerimalacot? Már nagyon szeretnék, de ők nem akarják.

Figyelt kérdés
Úgy szeretném rávenni, hogy nem veszekszem velük! Mert ha elkezdek vitatkozni úgyse fogják megengedni. Válaszaitokat, véleményeteket előre is köszi!
2010. máj. 26. 06:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,nekem csak 1volt,és még túl is élte a többi tengerimalac életét...Amúgy nem élnek 4-5ésvnél tovább.Az enyém 5-5,5éves lehetett:)
2010. jún. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

hát nekem már arany szive 6 éves és átesett egy műtéten,mert rákos volt:( de énis nagyon nehezen vettem rá anyámékat, de mostmár odavannak érte és teljesen a család tagja:) először anyám se akarta...úgy látszik mindig az anyák a szigorúabbak ilyen téren..."ebbe a házba nem jön be semilyen állat se" biztosan sokan hallottátok már.hát ez velünk is így volt 6 évvel ezelőtt...aztán most ott tartunk, hogy egy tengerimalac és 3 papagáj:D.mindenesetre azt ne tedd meg hogy csak ugy megveszed és hazaállitasz vele, mert akkor kész vége biztos h kinyirnak.énis így voltam az 1.papagájommal xD

én:megyek a boltba

anyu:oké

(megjöttem)

anyu:na mit vettél?

én:papagájt

na hát aztán kezdődött az ordibálás:S:S



szal...bár nekem annyi szerencsém volt h nem kellett visszavinnem,mert megkellett volna tennem, hogy apukám már régóta akart csak titokban,mert neki sem engedte volna meg anyu xD aztán végül beleegyezett és igy van 3:D

szóval legyél "nyalizós" meg csinálj ugy mintha sírnál,úgy h lássák, feltűnöen vegyél ki malis könyvet könyvtárból hogy lássák h tényleg érdekel a téma és h utána néztél rendesen.


na remélem tudtam segíteni sok sikert:)

2010. jún. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Minden választ köszönök. Mindet megtettem, és most az a helyzet, hogy anyu nem mond rá nemet sem igent. Most csak azt hajtogatja hogy nem akar minden nap erről beszélni.
2010. jún. 14. 13:06
 14/17 anonim válasza:
Szerintem sz.rd le. :D Fogd meg elmész a boltba megveszed a cuccokat és hazahozod a tengerimalacot:D Becsempészed a szobába úgy hogy a szülők ne vegyék észre. Majd ha észreveszik a ketrecbe a malacot mehet a csuda. De figy tökmind1 úgyse tudnak mit csinálni. Kiabálnak és? Ha neki álsz vitázni, hogy neked kell akkor is kiabálás lesz csak belőle. :D Így már úgy lesz kiabálás, hogy megvan a t. malac. Én ugyan ezt megcsináltam madárpókoknál összeszen (442dbnál) skorpióknál(35) kígyóknál(10) és így mostmár leszarják miket hozok a házhoz :D. Múltkor hoztam két csuklyás patkányt már nemszóltak érte. :D Kaméleon, gekkók, agámák, botsáskákra a reakciójuk egy fejfogás volt csak. :D és még sorolhatnám... :D
2010. jún. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én is legalább fél évet könyörögtem anyának. Ő elég tisztaságmániás, és az állatokat sze szereti annyira (azért szereti) De mostmár komolyan elszereti tőlem! :D Becézgeti, simogatja, a malacka pedig dorombol neki. :D Bár szegénykék nem annyira okosak, egy idő után unalmassá is válhat, szóval jól gondold meg, tényleg kell-e! Inkább egy kiskutyát ajánlanék, de a te döntésed. ;)
2010. jún. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
dehogy válnak unalmassá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. jún. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Minden választ köszönök, az ügy megoldódott. 1 hónap múlva kapok. Persze ehhez a ti segítségetek kellett. Úgyhogy mindent köszönök!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. jún. 15. 19:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!