Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ma vettem a tengerimalimnak...

Ma vettem a tengerimalimnak egy társat és amit elérakok azt mind megeszi. Ez már csak azért baj mert megeszi az összes szénát raktam egy csomot es mire visszaértem (kb fel ora) addigra elfogyott az összes széna Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Mit csináljak ?

A szüleim azt mondjak nem adhatok nekik ennyiszer szénát mert túlsúlyosak lesznek (szeretem őket kicsit elkényeztetni) de v



2017. szept. 9. 23:06
 1/4 A kérdező kommentje:

Bocsi véletlen elküldte

Szóval ugye van az az elv hogy mindig kell lenni előttük szénának...nemtudom hogy rakjak e be többet vagy mindig csak etetési időben?

2017. szept. 9. 23:08
 2/4 anonim válasza:
En nem raktam be mert ha lenne elottuk kaja akkor egesz nap csak ennenek. En ekkor a masiknak masik oldalra tettem a kajat, mikozben a masik is a masik oldalt volt... Persze figyeltem oket hogy ne veszekedjenek rajta :D
2017. szept. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy-két napig két pofára fog zabálni, újdonság neki, hogy szénát kap, aztán majd visszaáll normális étkezésre. Addig adj nekik többet.
2017. szept. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
19%
Hogy lenne már a szénától túlsúlyos! A szüleid a pénzt sajnálják, nem a malacot!
2017. szept. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!