Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsögöm kb 2,5 éves a...

Hörcsögöm kb 2,5 éves a hátsólánál hasfelöl van egy csomó, nem tudom milehet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 27. 20:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

hörcsögöknél elég gyakori a daganatos megbetegedés főleg ennyi idősen, szóval lehet hogy az.

Lehet egy sérülésből visszamaradt tályog is.

Ha fájlalja vidd el állatorvoshoz, de ha daganat akkor azzal sajnos nem valószínű hogy tud mit kezdeni

2010. máj. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%

Az én tengerimalacomnak egy gennyes tályog volt a fején.A doki kimetszette,és mindennap nyomkodni kellett még neki,amíg meg nem szűnt a genny.lehet h őt is felsértette valami pl: széna.Amúgy a daganatot is ki tudja metszeni az állatorvos,csak az rizikósabb,mert altatásos.

Tályog esetében: kb 4000 ft daganat esetében sztem a duplája is lehet.

Rem meggyógyul :)

2010. máj. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha neked vagy családtagodnak lenne ilyen baja,mit tennél?Orvoshoz mennél,ugye,és nem itt kérdezgetnél?

Vidd mielőbb,lehet,hogy erős fájdalmai vannak.

2010. jún. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
vidd el orvoshoz...valószínű daganata van, de ha az akkor nem biztos h tud vele mit kezdeni a doki de jobb elvinni mint azt sem tudni mi a baja
2010. jún. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem beszélve arról,ha tényleg daganat és esetleg gyógyíthatatlan,meg tudja szabadítani a szenvedéstől az orvos fájdalommentesen.
2010. jún. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
De cisztásak is szoktak lenni a hörcsögök, ha meg az, akkor a doki simán leszívja.
2010. jún. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Vidd állatorvoshoz ha fontos neked, hogy ő is jól éreze magát.
2010. jún. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Bár nekem is van de ugy tudtam 2évet élnek legjobb esetben 3-at.
2010. jún. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, elvittem dokihoz, kimetszette, jolvan, 2 nap után semmi baja.
2010. jún. 3. 21:21
 10/11 anonim válasza:
Mellékhere
2010. jún. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!